Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyivel erősebb ez a videóká...

Mennyivel erősebb ez a videókártya, mint a másik?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy van többféles 1050ti, de ezek között mennyi a különbség, és az fps-ben eltérés, vagy megérik-e a felárat a drágább verziók?

Pl: [link]


[link]

Szóval ezek között mennyi a különbség fps-ben kb?


Bár hozzátenném ezek közül egyiket se venném a Zotac Ritka ronda, az asus meg nagyon drága már ennyiért (+5-10k) ért már 1060-at kap az ember



2017. aug. 17. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A különbség az, hogy a drágább darab gyárilag húzott. Sztem nem éri meg (ha annyira húzni akarom, majd húzom az olcsóbbat), bár az erős túlzás, hogy 1060 árban lenne. PCX-nél jelenleg a legolcsóbb 1060 is 15-tel drágább.

A Zotac meg nem tudom, mitől ronda, eleve nem nézegetni veszi az ember, az alakja meg gondolom azért olyan, amilyen, hogy akár egy mini ITX házba is beférjen gond nélkül.

2017. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Egyes boltok már 70k körül árulják, persze némelyik megbízhatósága megkérdőjelezhető :S.

2017. aug. 17. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:
77 ezer nem 70 ezer amúgy meg én sem értem mi az hogy ritka ronda ez ennyire számít tán ki akarod állítani othon sokkal jobban megéri a Zotac az asus kártyái szinte mindig túlárazzotak
2017. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!