Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wincseszter javítható még...

Wincseszter javítható még szerintetek?

Figyelt kérdés
Kihajthatós gépházam van, és ahogy kinyitottam megfeszült a sata kábel és ahol rácsatlakozik a vinyóra ott a műanyag dadabokra tört és a tüskék elhajlottak, de éppen nem törtek el, ezeket vissza hajtogattan , de a pc nem tud be bootolni,ha bekötöm az alaplapba. Van egy külső usb házam amibe be kell csúsztatni a vinyót, és így usb-n keresztűl működik. Samsumg 1TB vinyórol van szó, olvastam, hogy ha egy màsik vinyórol leszerelném a csatlakozót és átraknám erre akkor jó lenne. DE nekem így is jó ha így működik. Szerintetek ?

2017. aug. 17. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ragasztottam már be fixen kábelt hasonlóan letört sata csatlakozóba. Persze előtte szépen minden a helyére lett igazítva. Működhet a dolog.
2017. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Be kell rakni a mikróba 2 percre, és a csatlakozók forrasztásai vissza olvadnak.
2017. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Tegyük föl, hogy valami csoda folytán "visszaolvad". És mi történik a többi alkatrésszel azalatt a 2 perc alatt?

2017. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Kár hogy nem tudjuk jelölni az iróniát. :-)

Ha valaki annyira feszíti hogy eltöri, nem tudok rá mit mondani.

A kérdező még csatlakozókat is átoperálná, ami elég macerás...

2017. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Tudjuk, használj #kappa -t.
2017. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak egy felvetés volt, de ha macerás akkor lényegtelen.. szerencsére nem tört el a tü így külső házból tökéletesen működik
2017. aug. 18. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!