Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen számítógépet tudnék...

Milyen számítógépet tudnék összerakni ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Helló! Az utóbb időben azon gondolkodtam,hogy összeraknék egy számítógépet.

A kérdésem az lenne,hogy kb. 120-130Ft-ért összelehetne-e

kaparni olyan alkatrészeket amit a mostani játékokat pl.GTA 5,Overwatch elfuttatja medium grafikán 1366x768 felbontásban. Nem vagyok egy hardcore játékos,ezért írtam a mediumot és az 1300-as felbontást.

Az alap buildeket pl. Pentium g4560+1050/1050Ti dolgokat tudom,de nem vagyok benne biztos,hogy ezeknek a teljesítménye megfelelő lenne.(Az AMD-t nem ismerem jól)

Több dologról még tudok beszélni a kommentekben vagy privátban.

Előre is köszönöm a segítséget!



#PC #számítógép #Bugdet Build
2017. aug. 18. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Össze lehet simán. És nem mostani játék a gta 5, az overwatch meg online játék tehát nincsenek nagy elvárásaid. Konfigot majd ír valaki, mert amit múltkor ajánlottam érvek nélkül lehurrogták.
2017. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ryzen 3 hosszútávon sokkal jobb mint a G4560 de drágább. R3 1200 35k, legolcsóbb alaplap 17k 8gb ram 19k vmi minőségi táp 13k, gépház 9k, hdd 12k és akkor marad kb. 25ezer ami egy használt 750 Ti esetleg még 20ezret gyűjtesz és 1050 Ti?
2017. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!