Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretném upgradelni Lenovo...

Szeretném upgradelni Lenovo G580 laptopom Intel B960 cpuját, vélemények hogy mire?

Figyelt kérdés

Először is, megéri egy GT 635M 2Gb videókártya mellé bővíteni? (a célom hogy kicsivel több fps-t érjek ell játékokban(pl csgo - bár game debate-en a gpu jóval az ajánlott gépigény fölött van a cpu pedig kicsivel, mégis 18-30 között ugrál az fps-em(med-high settings)))


Amire gondoltam az egy Intel Core i5 2520M 2.5 GHz ez árban 7-12 ezer körül elég jó lenne nekem, socket és TDP egyezik.


[link]


Vagy elég egy i3, esetleg egy i7 megérné?


Elsősorban olyanok válaszát várom akik értenek a laptop bővítéshez.


Illetve érdemes elvinni valamilyen szervízben ezt megcsináltatni vagy itthon csináljam sufniban(nám áll távol tőlem a gépszerelés és úgy gondolom nem egy nehéz dolog(youtube videókból) csak azért kérdem mert még nem csináltam ilyet.


A válaszokat előre is köszi!



2017. aug. 21. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
i7 biztosan nem megy bele, de igazabol ugyis a VGA miatt gyenge a jatekokban. elkolthetsz egy rakas penzt feleslegesen, de sajnos nem lesz jobb a geped tole.
2017. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Ugye tudod, hogy laptopot nem lehet, ha pedig lehet, akkor nem érdemes fejleszteni? RAM okés, azt lehet, ha van hely, de processzort szinte esélytelen cserélni.
2017. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Elsősorban olyanok válaszát várom akik értenek a laptop bővítéshez. "

A laptopok cpu-ját nagyon is lehet bővíteni:

https://www.youtube.com/watch?v=j1ssB_tdqu4


Azt, hogy érdemes-e szerintem az én esetemben lehet indokolni. Nem akarok egy csapásra gta 5-öt futtatni, több fps-et akarok a jeleleg futó játékaimban. Hogy pénzügyileg megéri-e: szerintem 10 ezer forint bőven megéri egy fényévekkel jobb processzorért.


Pls olyan válaszoljon aki tud szöveget értelmezni és ért is a témához. köszi

2017. aug. 21. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!