Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy vizcsepp esik az...

Ha egy vizcsepp esik az alaplapra akkor tuti tönkre mehetett a gépem? G4500,8gb ram,1tb hdd, msi h110 pro. Van eséllyem rá hogy valami megmaradt működőnek?

Figyelt kérdés
pc probléma,vizcsepp,hardware

2017. aug. 22. 02:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ráesett egy vizcsepp a hajamból mert fürdés után akartam összerakni.A haver megnézte a gépet és érdekes módon azt állitja a tápegysége működik de a többi alkatrész-nek nem igazán van hozzá kedve..... Hülyeség volt tudom de van valakinek hasonló tapasztalata aki esetleg szerencsésen megúszta a dolgot??? esetleg a ramok,vinyó,proci megúszhatta ezt a dolgot???
2017. aug. 22. 02:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Van esély rá. De ezt csak 1 módon tudhatod meg, ha kipróbálod őket külön-külön más gépben, de ez elég rizikós lenne, úgyhogy inkább szervízt ajánlok.
2017. aug. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehát ráesett egy vízcsepp az alaplapra, ezért tönkrement a ram, a proci, a vinyó meg minden? Ez hülyeség.
2017. aug. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MGéza ***** válasza:
#3: nem hülyeség, záraltot okozhatott. Más kérdés, hogy a kérdező csinált hülyeséget, amikor tudva levő, hogy a víz vezető.
2017. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mekkora fejed-hajad van, hogy zárlat lett????


Az alaplapok-alkatrészek lakkozva vannak vékonyan, így nem sokat számít, ha csak nem a csatlakozókra nedveztél;)


Próbáld ki a gépet ramok, hdd nélkül és biosig eljutni.

Szerintem csak te voltál ügyetlen és a csepp cseppet sem számít...

Ha fémes asztalon szerelted vagy mágneses környezetben-csavarhúzóval, ezt "megcsináltad" magyarul.

2017. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia

Kösz hogy válaszoltál. Az ebédlőben asztalon próbáltam összerakni szóval a fémes asztal és a mágneses rész az kiesett az opciókból. Havernak G630-as gépje van szóval nálla max a vinyót lehetne megnézmi működik-e nekem meg 4460-as om ami megint csak nem Skylake:DD

2017. aug. 22. 16:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszokat szerencsére semmi baja nincs a masinámnak,máma tudtam meg:DDDD
2017. aug. 23. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!