Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik vas lenne jobb online...

Melyik vas lenne jobb online játékra pl World of Warplanes-re?

Figyelt kérdés

[link] vagy [link]

Tanácstalan vagyok.... mert mindenhogy kompromisszumokat kellene kötni.



2017. aug. 22. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Ennyi pénzből inkább vegyél egy 2-szer ilyen erős PC-t.
2017. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja és azt vigyem magammal h pl öreganyáméknál vagyunk egy hetet? Jó vagy.
2017. aug. 22. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Akkor max nem játszol 1 hétig. Ennyire nem lehetsz függő.
2017. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tipikus. Nem a kérdésre válaszol, hanem kötözködik, mert lila f-ngja nincs a válaszról, de azért jártatja a száját.
2017. aug. 22. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem kötekedek, csak leírtam a véleményemet. hidd el, nagyon is sok fingom van a válaszról, értek hozzá, éppen ezért mondtam, hogy ennyi pénzért egy sokkal jobb PC-t vennék. Laptopokat nem játékra találták ki. De ha ennyi felesleges pénzed van, akkor vegyél csak laptopot és dobd ki a pénzed. Idióta vagy. Nem tehetek róla, hogy függő vagy és nem bírsz ki gép nélkül 1 hetet. Egyik laptopot sem éri meg megvenni, amiket linkeltél!
2017. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ember, van asztali gépem. Próbálj már meg válaszolni akkor a kérdésre, ha tudod a választ, mert itt úgy kéreted magad a végére, mint a szűzlány a qv@házban.
2017. aug. 22. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom nem lehetsz több 16-nál. Válaszoltam a kérdésedre, ha nem vetted volna észre okoska. De leírom mégegyszer.


A VÁLASZ (így talán látod): idiótaság laptopot venni játékra, pénzkidobás. Ha ilyen debil vagy, akkor vegyél csak, de én a fentebb belinkelt laptopok közül egyiket sem venném meg, mert játékra mind a kettő gyenge. Elégedett vagy?

2017. aug. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet érteni azon,hogy kb 350k táján kezdődnek a laptopok,amin normálisan lehet játszani..

Ezzel jobban jársz: [link]

De ha laptop kell akk:

[link]

Ezen már néhány játék futna.

2017. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 n.mate válasza:
Ha a kettő közül kellene választanom akkor a lenovo-t venném erősebb gpu viszonz gyengébb cpu de játék közben ezt nem fogod észrevenne
2017. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!