Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen jó gamer laptopot...

Milyen jó gamer laptopot tudtok ajánlani maximum 400 ezer ft-ig?

Figyelt kérdés
8 gb ramos laptopokon futni fognak a legalább 8 gb ramos játékok? Mert úgy tudom, hogy a windows is vesz le a ramból, ezért nem vagyok benne biztos, hogy mennyire ajánlott 8 gb ramosakat néznem.

2017. aug. 22. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Én semennyire sem ajánlom. Mármint hogy a laptopot.

Aki gémer, annak nem fontos a mobilitás.

Akinek meg az a fontos, az nem ér rá játszani.

2017. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy melyik a jobb, pc vagy gamer laptop... Én tisztába vagyok a helyzetemmel, jelenleg csak laptop az ami szóba jöhet nálam, különböző okok végett...

Szóval gamer laptopok közül mit ajánlotok?

2017. aug. 22. 18:17
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nincs olyan hogy gamer laptop.

Veszel egyet 400 körül, elfut rajta jó néhány komolyabb játék. Majd eltelik egy fél év, és azt fogod kérdezni, hogy miért lehet steak-et sütni a laptopomon. Jön rá majd a válasz, hogy azért, mert a laptop nem játékra való.

Én nem mondtam egy szóval sem, hogy vegyél PC-t, de van ami erre, és van ami arra való.

Körömollóval sem vágunk kartonpapírt.

2017. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

De létezik, mind például a Dell Alienware laptopok csak jó drágán.

Dell Inspiron 7567 226955 alkalmas rá.

2017. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Red Next: Már hogyne léteznének gamer laptopok. Keress rá google-ba! Vagy az megint más dolog, ha te a magad szempontja szerint a desktopokra efküszöl. De attól még nagyon is léteznek.
2017. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

redNext, ha nem tudsz egy kérdésre normálisan válaszolni, akkor nem gyakorikérdéseken a helyed.

Akkor most még egyszer: 400 ezer forint alatt, gamer laptop, amiről hallottátok vagy tudjátok hogy jó?

Nézegett az Acer Predator helios 300-at, itt az zavar, hogy 8gb ram van benne. És félek, hogy az kevés lesz 8gb-os játékokra, ha esetleg windows is elvesz belőle...

Dell Inspiron 15-7567 amivel még szemeztem vagy esetleg acer aspire vx15, hp omen (bár erről hallottam rosszakat) ?

Ezekről vélemények, akár rápillantásra?

2017. aug. 24. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Az is egyfajta válasz, ha különféle példák alapján megpróbállak lebeszélni erről az ostobaságról. Nekem mindegy. Fogod te még emlegetni a Gyakorikérdéseket, hogy ott bizony megmondták előre, de akkor más késő lesz. Én szóltam, sok szerencsét hozzá.
2017. aug. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

7: Most azért mert neked egyszer sikerült kifognod egy vacakabb gyártmányt, még szerintem nem kellene általában letanácsolni az embereket. Ez nagyjából az a színvonal, mint hogy én karambolóztam, így senkinek nem ajánlom, hogy autót vegyen.

De komolyan nem értem, mi ez a heves ellenzés a gamer laptopokat illetően. Ha valaki feltesz itt egy ilyesmi kérdést, néha egyesek olyan szintű óva intő válaszokat adnak, mintha az illető valami kemény drogot akarna kipróbálni, vagy mi. Egyszerűen vannak olyan helyzetek, hogy a desktop vagy a konzol vásárlása nem praktikus. Én például szobát bérlek, és ez az elkövetkező években nem valószínű, hogy változni fog. Desktop tehát nem lenne praktikus az általam megfizethető szobaméretből kifolyólag. Konzol pedig azért nem, mert nem vagyok akkora játékfanatikus, hogy napi szinten nyomjam, néha jön rám a játszhatnék.

2017. aug. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
A kérdésre válaszolva: Én egy Acer Aspire F5-573G-set vettem részlefizetésre (bár ez itt talán nem fontos). Az ajánlások alapján megfelel arra a célra, hogy hébe-hóba vagy napi 1-2 órát játszak rajta. 8 gigás játékot még nem próbáltam rajta, 2-4 gigások elfutnak símán. Ajánlani azért nem tudom még, mert csak egy hete van meg, és még tapasztalom. De így látatlanban, ha te fanatikus gamer vagy, akkor lehet inkább valami erősebbet érdemes, ha viszont csak hébe-hóba jön rád a játszhatnék, akkor talán jó lehet.
2017. aug. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért az ellenérzés a gamer laptoppal kapcsolatosan, mert jót akarok a kérdezőnek.

Pár éve egy szervizben dolgoztam, és tömegével hozták hozzánk az ilyen majd félmilliós csoda masinákat. Egytől egyig premium márkák voltak. Minden játékot vitt, csak akkor mentek tönkre ha arra használták, amire gyártva lett.

magyarul: Évekig működhetnek az ilyen gépek, ha nem sokat játszik vele az ember.

Talán nem véletlen, hogy az asztali gépekben ököl nagyságú procihűtő, meg adott esetben 3 ventilátoros vga hűtő van.

Ugyan ilyen teljesítmény mellet próbálják ezt a fajta hűtést megoldani, egy spirálfüzet méretbe belezsúfolva. csoda hogy nem sikerül ? Nekem mindegy. Jó játékot hozzá !! :)

2017. aug. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!