Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia geforce 940m vagy amd...

Nvidia geforce 940m vagy amd radeon r7 440?

Figyelt kérdés

Laptop vásárlás elött vagyok. Véleményeket szeretnék a fent felsorolt videokártyákról.Melyik a jobb és miért?

Abban tisztában vagyok, hogy amd processzoros laptopot nem szabad venni, viszont az amd videókártyákról nem hallottam még rosszat.

Fontos megjegyeznem, hogy az nvidia 2gb-os az amd pedig 4 és, ha jól néztem mind2nél 64bit a sávszélesség..



2017. aug. 22. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz a kategória. Itt nem biztos hogy kapsz választ.
2017. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik se. Játékra építs asztali gépet, vagy vegyél konzolt. Ha meg nem játszol, akkor tök mindegy.


AMD processzoros laptopot szabad venni, főleg pár hét múlva, amikor a Ryzen+Vega APU-s laptopok megjelennek. Esélyesen ugyanúgy borítják majd a piacot, mint az asztali Ryzenek. Különösen, hogy elvileg butítva se lesznek azokhoz képest.


Inkább a vacak 2 magos intel laptopokat nem szabad most megvenni. Ha mindenképp ragaszkodsz a márkához, akkor is várd meg a Kaby Lake refresh-t, azok már 4 magosak lesznek.

2017. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3


Mindenképp laptopot veszek. Azt már eldöntöttem, hogy intel i5-ös procis lesz. A videókártyán filozok, ezért is írtam ki a kérdést.. Jobb videokártyát nem engedhetek meg magamnak..


Jöhetnek még válaszok! :)

2017. aug. 22. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
940m stabilabb, játéknál az se hátrány ha kevésbé forrósodik fel.
2017. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!