Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a laptopomnak,...

Spencer26 kérdése:

Mi lehet a baja a laptopomnak, hogy ezt csinalja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos szoval segitsegeteket szeretnem kerni,a laptopom idokozonkent ,par honaponta,filmnezes ,radiohallgatas stb egyet gondol es ezt csinalja az alabbi videon lathato.


https://www.youtube.com/watch?v=2p39J4AgjNQ&feature=youtu.be


Csak kikapcsologombal tudom kikapcsolni ,mert lefagy vagy mit csinal,nem reagal semmire se ,hosszabb ido utan se jon helyre.

A gepemen Windows 10 Pro 64 bit van rajta .

Kerlek segitsetek,hogy mit lehetne tenni ez ellen .


Elore is koszonom !



2017. aug. 24. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha garis akkor javíttasd.
2017. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RyanC86 válasza:
0%

Hát szerintem szereltesd vagy szereld szét és lehet hogy csak valamibe beleakad a hűtő pl.káblek hogyha nem tudnád hogyan kell beírod a youtuba hogy laptop tisztítás és ott biztos van részletes videó .

Sok szerencsét !!!

2017. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a ventilator kereg szerintem ,mert le is fagy, nem reagal semmire :(
2017. aug. 24. 19:24
 4/4 RyanC86 válasza:
0%
Hát szerintem megéri elsőnek szétszerelni mert lehet hogy te is simán meg tudnád csinálni (Szerintem takarísd ki meg nézd át hátha találsz valamit ) csak azért írom mert elsőnek megéri átnézni és nem kidobni érte pénzt
2017. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!