Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy HDD ázat, bele...

Vettem egy HDD ázat, bele winchester-t, nem tudom Windows alatt használatra bírni, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Windows 7 alatt dispart programmal létrehoztam rajta a partíciót (diskpart programmal), diskparttal formáztam NTFS-re.

Próbáltam betűjelet hozzáadni a számítógép\lemezkezelés menüpontban, de még oda se tudtam menni (amúgy sem aktív a meghajtóbetűjel hozzáadása) és ezt írja ki:

Nem lehet hozzáadni a következő számlálókat:

\Fizikai lemez(*)\Üresjáratban eltöltött időhányad (%)

\Fizikai lemez(*)\Lemezvezérlő-várólista átlagos hossza



2017. aug. 25. 18:58
 1/4 A kérdező kommentje:
HDD sentinel kondíció és teljesítményt is 100%-nak mutatja, 0 hibás szektor, semmi gond nincs.
2017. aug. 25. 19:00
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor nem célszerű a diskpartot használni. Vezértlőpultban a rendszer és biztonság/felügyeleti eszközök/partíció létrehozása a jobb ilyenkor, mert jobban látszódik mi is a helyzet. Ott látnod kell a HDD-t és formázni is tudod.
2017. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy csak a betűjelet nem sikerült hozzáadni, olyankor se látja a Windows a partíciót. vEzértőpultban ezt is megtudod oldani, vagy akár külső programot is használhatsz erre: [link]
2017. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mekkora az a hdd? Talán túl méretes, ezért is bibi.

Próbáld ezzel a progival alakítani ( magyarul van ):


AOMEI Partition Assistant Standard Edition 5.8

2017. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!