Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megbízható/Hosszú élet tartalm...

Megbízható/Hosszú élet tartalmú winchestert keresek, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok lényegre térek egy olyan 1 TB vinyot keresek ami jó árban van sokáig bírja. Rendszere,játékra,programok-nak kellene egy megbízható.

Ezzel szemezek jelenleg [link]


Szóval ki mit ajánlana vagy WD Black-el van valakinek tapasztalata? mert eddig csak jót hallatom róla



2017. aug. 20. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

na most merevlemez kell vagy puska?:D


WD Black nem kell neked, mert nem 0-24ben fogod járatni meg naponta 50-100GB-okat írni és törölni. Ilyen célokra amit felvázoltál egy mezei WD10EZEX is megteszi.


WD Red pl kifejezetten szerverekhez van, az hosszú életű, nehezen melegedik, stb, de játszani meg pár programra az is túl jó. Ha van rá pénzed persze, akkor mehet a red, black elég hangos a többihez képest, cserébe lehet írni törölni, de mint mondtam, szerintem egy sima wd blue elég ilyen igényekre.

2017. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kompromisszumokat kell kötnöd.

A WD Black előnye, hogy gyors (fix 7200RPM), közel a legmegbízhatóbb (nem hiába az 5 év gyári gari), de azonban hangosabb.

2017. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem WD Black-em van.

Bár én nem is tudtam, hogy ez 0-24 -es járatásra van. Bár mindegy is, mert 0-24 -be megy a gépem. Csak úgy simán megvettem, mert úgy tudtam, hogy ez a leggyorsabb...

Végül is jól jártam vele.

4 vagy 5 éve vettem. Még mindig 100% a kondíciója és a teljesítménye is.

2017. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A WD black sorozattal nincs tapasztalatom. A Blue és a Green sorozatból pár SZÁZ szállt már el a közelemben.

Jelenleg Seagate-ket használok.

2017. aug. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat hát akkor Black-et veszek.

A hangja nem fog zavarni mert a hangfal mindent el tud nyomni :) és lehet 0-24 fog futni néha szóval megnézem milyen amúgy ha ki növöm akkor meg egy Red-et veszek mellé.

Még egyszer köszönöm a válaszokat.

2017. aug. 22. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, az én WD Blackemnek vagy nincs hangja, vagy elnyomja a rendszerhűtő. Szóval szerintem egyáltalán nem hangos...
2017. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!