Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen oldalakról érdemes...

Milyen oldalakról érdemes hardvert venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Október környékén tervezek egy új gépet venni, azonban nem tudom melyik webáruházból kéne rendelnem. Eddig kettő között gondolkodtam: PCX / iPon.


Igazából ritkán rendelek netről dolgokat, néhány alkalommal rendeltem PCX-ről, azonban a legutóbbi rendelésemmel több probléma is volt.


3 dolgot rendeltem, abból 2 -vel gond volt. Nem nagy dolgok voltak: UTP kábel, UTP toldó, meg egy kisebb kábel.

A toldó törött volt, pedig elég masszívnak tűnik, fogalmam sincs hogyan törhetett el, még ha a földre esik akkor se törhet el.. talán kalapács? :D Érdekes volt.. akkor az UTP kábel nem olyan volt, mint amilyenre gondoltam:


PCX képen más volt, a leírásban megint egy másik típus volt, sőt utánanéztem az adott termékre és a gyártó weboldalán szintén más volt.. Most akkor melyik? :D


Szóval 3-ból 2 szar, szerintem ez elég rossz arány, még ha ilyen kis dolgokról is van szó.


Most mi lenne, ha egy komplett gépet rendelnék? Küldenek egy mosógépet, mert "gép" az "gép" vagy milyen alapon megy náluk?.. Garanciáztatásról nem is merek kérdezni..


Eddig szerettem a PCX-et, de ezek után kétszer is meggondolom, hogy rendeljek-e onnan valamit.


iPon szerintem minimálisan drágább bolt, viszont ha megbízhatóbb akkor inkább onnan rendelnék..


Mit gondoltok? Esetleg valami "olcsó" (mint a PCX) webshopot tudnátok ajánlani? Komplett gépet szeretnék majd rendelni, természetesen nem előre összerakottat, hanem külön-külön választanám a hardvereket.


Előre is köszi :D



2017. aug. 26. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Rákeresel egy termékre árukeresőn, ott vannak bolt értékelések és árak is. Az IPON sem tartozik a garancia barát boltok közé, viszont találhatsz sok más olcsó 5* értékelésű boltot is.
2017. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a taktikám az AM4-es gépemnél, hogy proci+alaplap egy közeli boltból, mert nagyon sok problémáról olvastam, és könnyű legyen visszavinni(egy se volt végül). Illetve a házat árukereső segítségével vettem, legolcsóbb helyről. Minden mást hardverapróról vettem személyes átvétellel, legalább 1-2 év garanciával még.
2017. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!