Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemény erről az amd pc...

Vélemény erről az amd pc konfig összeállításról?

Figyelt kérdés

ASRock 970 PRO3 R2.0 alaplap és AMD X8 FX-8350 processzor?

Rengeteg sok kritikát olvastam ebben a kategóriában alaplapról, hogy melegszik benne a 8350 processzor.

Erről az egy alaplapról nem olvastam kritikát ezzel kapcsolatban sem.

Véleményetek?



#ASRock-970-PRO3-alaplap-es-amd-8x-fx-8350-konfig-osszeallitas
2017. aug. 28. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a proci melegszik benne, hanem a lapot terheled nagyon. 4+1 fázis, papíron elegendő, de ez belépőszintű alaplap ebben a szériában, te pedig csúcsprocit akarsz beletenni.


Egyébként tökmind1, vegyél ennyiért Ryzen 3 1200-t, egyszerűen gyorsabb... még a 8370-től is

[link]

2017. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mondjuk az Asus M5A97 LE 2.0? ennek a tápellátása 24+4pin ATX
2017. aug. 30. 05:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg tudnál ajánlani AM4 lapot a Raizenhez?
2017. aug. 30. 05:28
 4/6 anonim ***** válasza:

AM4-hez:

ASUS PRIME B350M-K


Ebbe már DDR4 RAM kell, arra figyelj. De lehet vele tuningolni.

2017. aug. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Zip és a Multi Core funkciókban viszont a Ryzen gyengébb mint a 8350.

És lehet, hogy arra lenne szükségem, ugyanis nem játékra szeretném, hanem Ableton Livehoz és Fruity Loopshoz tehát zeneszerkesztésre.

2017. aug. 30. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezek a programok használat közben mennyire tudják terhelni az összes szálat, utána kell nézni.

De pl. videó renderelésben hozta azt a szintet a Ryzen 1200 mint az FX8370. Szerintem a DDR4 RAM és új utasításkézletek is segíthetik bizonyos programokban.

De sztem ezeknél a programoknál egyikkel sem jársz rosszul. Annyi előny még a Ryzen-nél, hogy halkabb lesz a gép ami zeneszerkesztésnél talán nem utolsó szempont. Van tuningpotenciál a prociban és a későbbiekben is lesz hová fejleszteni a platformon belül.

2017. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!