Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe fog kerülni?

Mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
Reggel rendeltem a pcx-en egy számítógép konfigurációt gépösszeszereléssel akkor a processzor még 60 ezer ft volt, most nézem már 72 ezer, előre utalással fizettem. Melyik áron fogom megkapni?
2017. aug. 30. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azon a régi áron, hiszen a szerződés akkor jött létre és te akkor ki is fizetted.
2017. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is ebben bízom. Egyébként annak a processzornak mostanában igen ugrál az ára, 60 ezer és 70 ezer között. Ryzen 5 1600 remélem nem nyúltam vele mellé.
2017. aug. 30. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
60-ért best buy.
2017. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaja, egyébként most az utóbbi időben ugrált az ára, volt 64 ezer körül is, 72,tegnap reggel 60 ezer, utána néztem délután 72,és most is még 72. De mondom tegnap reggel 60 ezer,akkor ezt megvesszük, i5 7500 vagy 7600 és a ryzen között vaciláltam, nem vagyok se elvakult intel vagy amd párti, végül a 6 mag győzött meg. Mondjuk mad kíváncsi leszek a coffe lake-re tesztek alapján :)
2017. aug. 31. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!