Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok mennyibe fog...

Mit gondoltok mennyibe fog kerülni egy GTX1080 novemberben?

Figyelt kérdés

Ugyebár most megugrottak az árak a kriptopénz bányászat (alias ethereum mining) miatt, de hallottam róla pletykákat, hogy várhatóan novemberben beállnak az árak az eredeti !!alá!!


Mit gondoltok mennyi lesz a 1080 (mert ilyet tervezek)?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. júl. 8. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
169ezer-től.
2017. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 170 alá nem fogják vinni a 1080-at, mert akkor le kéne nyomni a 1070 árát is, de akkor értelmetlen lesz a 1060, mert + 10-15 ezerért 1070-et kapsz és több millió 1060-as ragad be a raktárakba, az pedig hatalmas pénzkiesés.


Amikor utoljára néztem 180 ezer volt újonnan, azért az elég baráti a 230-240 ezerhez képest ahogy indult a Ti verzió előtt (pl én használtan vettem a Ti megjelenése előtt 165ért, 3 év bolti garancia úgy hogy 2 hónapig használták).

2017. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
2-es. Te nem tőlem vetted? EVGA? :D
2017. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
biztos nem mert ez asus strix XD
2017. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A gyártók már találtak erre megoldást, direkt csak bányász kártyákat fognak piacra dobni, némelyik több gpu-val is szerelt, de nem lesz rajtuk video kimenet.

Akkor lesz külön a gamereknek és külön a bányásszoknak is kártya és reméljük, hogy akkor már a bányász kártyákat fogják vásárolni a bányászok.

Azt írták a prohardveren, hogy az is segíthet, hogy az ethereum bányászat nehézségi szintje megnőtt közel a duplájára, de szerintem a bányászok legfeljebb majd bányásznak mást, nem fog alábbhagyni a bányászati kedv. A direkt bányászati célú kártyák oldhatják meg a vga válságot.

2017. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bányász kártyáknak nem látom értelmét: ha egyszer m,ajd el akarja adni legfeljebb másik bányásznak adhatja tovább. gamerek nem veszik meg a hiányzó portok miatt. És hiába bányászta ki az árát többszörösen. akkor térül meg, ha a használt kártyát el tudja majd adni. Ebbőlk kifolyólag szerintem továbbra is a gamereknek szánt kártyát veszik meg. Mellesleg a bányász kártyákra nem akarnak csak 4-6 hó garit adni. Newegg, Amazon-on elkezdtek lassan potyogni az árak... de mire ez eljut magyarországra, az sok idő. a jó magyar azárt vár 1-2 hónapot az árak csökkentésével, hogy azért legyen rajta profit :) Szerintem október-november körülre visszaállnak a kártya árai. Gond az, ha valakinek most kell kártya, mint nekem. megvan a gépem, és nincs benne kártya, mert a legolcsóbb 1080ti kb 260 ezer körül van.

Kénytelen voltam kiadni 243 ezret, ami "akciós" volt.

2017. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ma vettem.egy Msi gamingX Plus 1080ast, 206 ezresért. Tudom sok voot érte, de a ŕegi megdöglött miszály voltam lépni. Munkára is használom a gépet.


Ha jósolni kéne nem fognak esni az árak. Sőtt...


A memmória miatt megint drágulbi fognak.

2017. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Aki 200ért vesz 1080at az balek.

2017. szept. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2017. szept. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez 1080 Ti és még csak nem is a legolcsóbb helyen!
2017. szept. 8. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!