Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamerek! Szerintetek a Steelse...

Gamerek! Szerintetek a Steelseries Rival 300, vagy a HyperX Pulsefire FPS a jobb egér? Az ára szinte ugyanaz, de nem tudom eldönteni, melyik lenne a jobb választás.

Figyelt kérdés
Steelseries rival 300, HyperX Pulsefire FPS, Gaming, Egér

#egér #Gaming #SteelSeries Rival 300 #HyperX Pulsefire FPS
2017. aug. 31. 09:45
 1/5 Cyberstein válasza:
Nekem Steelseries rival 300 van már lassan 1 éve és nyugodtan kijelenthetem, hogy életemben nem volt még ezelőtt ennyire jó dinamikával rendelkező egerem. Rettenetesen kényelmes nagyon jó minőségű pontos hirtelen rántásnál nem kapja el még csak minimálisan se a kamerát. Gyorsan reagál a mozdulatokra. Az biztos, ha tönkre menne ami szerintem nem közeli jövőben lesz mert mint mondtam rettenetesen jó a minősége én ugyanilyenre fogom cserélni az biztos.
2017. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, és milyen egérpadod van hozzá? hallottam olyat, hogy valakinek pl: Hama egérpadja van, vagy bármilyen , ami nem steelseries, és így csinál egy 360at az egér, egyébként hogyha megveszem, akkor a feheret veszem, mert a fekete 6000ftvel drágább, amit nem értek
2017. aug. 31. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:

A HyperX-et semmiképpen nem ajánlom, próbáltam- rossz a fogása, rettenetesen csúszik (akár száraz, akár izzadós a kezed), a görgő lötyög. A Rival milliószor jobb.

https://www.youtube.com/watch?v=ZfQmyU_qJG8


A fehér Rival azért olcsóbb, mert senki sem akar venni egy csúszós egeret, márpedig a fehér verzió síkosabb, mint a zongoralakk (a fekete ellenben vékony, gumírozott bevonattal rendelkezik). Egyszínű szövet, vagy műanyag alátéten én semmiféle akadozást nem tapasztaltam, pedig alacsony dpi-vel játszom, és elég nagyokat rántok az egéren.


Ha nincs túl nagy kezed, akkor a Logitech G403-at ajánlom, világszerte egyöntetű a vélemény, hogy az eddigi legjobb gamer egér (sajna az én nagy mancsomhoz, tenyeres fogással nem alkalmas).

https://www.youtube.com/watch?v=ogzOpkM_ouo

2017. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Steelseries!
2017. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cyberstein válasza:
Én Hama egérpaddal használom semmiféle probléma nem volt még emiatt az egérrel a fehéret én sem ajánlom egyébként. Amikor én vettem szinte sehol sem találtam feketét mindenhol a fehérből volt már csak mikor rátaláltam egy feketére nem tudom már melyik boltban megörültem egyből megrendeltem 2 nap múlva megjött 21 K volt és mikor kibontottam meglepetésemre az Omen volt benne, de megvagyok vele elégedve mint mondtam. És nem volt még jobb egerem. Elősször Razert akartam venni, de mikor kellőképpen megnéztem sok forumot kiderült, hogy a nagy áhított egér nem is olyan nagy szám mindenki panaszkodott a Razer egerekre, hogy egy éven belül tönkre megy a sok kattintástól. Így döntöttem a Steelseries mellett arról mindenki csak jót írt. Van akinek annyi problémája volt vele, hogy kicsit nagy a kezében, de nekem ezzel nem volt problémám.
2017. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!