Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek illetve...

Mi a véleményetek illetve tapasztalatotok a TP-Link TL-WR1043ND Routerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Illetve melyik verziót érdemes belőle megvenni?


Illetve még az is érdekelne hogy ha beledugok egy usb elosztót akkor megtudok egy egyszerre osztani két eszközt? Egy külső HDD illetve egy nyomtatót.


A másik hogy van e limit arra hogy max mekkora merevlemezt tudok róla megosztani? Nekem egy 3,5-ös 2TB-os külsőtápos külső hdd-m van.



2017. aug. 31. 16:31
 1/2 Zzzoli ***** válasza:

Nekem volt 1043ND régebben. Nyilván a legújabb verziót érdemes megvenni belőle, mert erősebb lett benne valamivel a hardver.

Régebben azért szerettük, mert gigabitesek voltak a portjai és viszonylag jó volt az ára, módosítható volt a firmware.

Nekem futott rajta torrent kliens is, de azért ne várj tőle túl sokat. A letöltött anyagokat igen lassan másolta át a gépre. Egy nas azért hozzá képest ég és föld.

Igen, lehet usb hubot dugni rá, így egyszerre mehet rajta az usb wincsi támogatás és a nyomtatószerver.

2017. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nekem is kellene torrentre, meg arról néznék filmeket notebookon. Másolni gépről vincsire routeren keresztül nem igazán fogok, mert úgy tervezem hogy egyenest arra fogok tölteni. De ha arról nézem a filmeket, akkor szaggatni azért nem fog, ugye? Elsősorban Wifivel használnám telefonnal és notebookkal.
2017. aug. 31. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!