Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb?

Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

AMD vagy Intel processzor?

ASUS vagy MSI alaplap?



2017. aug. 31. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Őőő, pontos típusokat is írnál?
2017. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Intel vs. AMD, Nvidia vs. AMD vita mar az osidok ota dul, sosem lesz vege.


+ Az AMD Ryzen nem igazan jatekra van kitalalva. Hogyha jatekra szeretned akkor ott van az Intel i7-7700. Vagy esetleg az i5-7400. Egy darabig biztos nem lesz bajod. Persze ehez meg tarsul egy jo kartya ;).

2017. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Altalanosan ertette. Szerintunk melyik jobb :). Persze a kerdes nem teljes. Nincs amihez hasonlitani pl AMD ryzen x7 vs intel i5 7400. Valahogy igy..#2es voltam.
2017. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy így nagyon nehéz válaszolni, mert így lehet szó 20 ezres és 100 ezres árkategóriáról is. Nem mindegy, hogy egy 3. generációs Intel Celeron-t hasonlítunk egy vadiúj Ryzen-hezmm stb... Én az Intel-Nvidia párost részesítem előnyben egy megfelelő alaplappal, de ahány ember, annyi ízlés. Van, amiben az Intel jobb, van, amiben az AMD.
2017. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!