Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo Ideapa Yoga 300 vélemén...

Lenovo Ideapa Yoga 300 vélemény? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 2. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha azt akarod, hogy 3 óra múlva elkezdjen szaggatni minden program, internetezés, stb akkor veheted.
2017. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 levis56 ***** válasza:

Olvasd el a vásárlói véleményeket,ne olyan tanácsot fogadj el akinek nem volt olyan készüléke. Netezni filmet nézni szerintem megfelelő!

[link]

2017. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az Intel Celeron processzorra gondoltam, de ahogy gondolod.
2017. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából netezésre, filmnézésre, iskolai dolgokra (Word, Power Point) használnám, szóval ehhez akkor megfelelő?
2017. szept. 2. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is vásárlás előtt állok, de nekem az igényeim nem igazán elégíti ki sajnos. A CPU nem túl erős, kijelző fényes és 32 GB tárhely. Cserébe könnyű és relatíve olcsó, de nem igazán nevezném laptopnak. 2in1 helyett inkább egy tablet billentyűzettel. Ha ezekkel együtt tudsz élni, akkor azt mondom, hogy rendben. De sok film programok + win10 mellett 32 GB-on nem igazán fér el :/

Ebben a családban, ami már jónak mondható az Yoga500, 510-nél kezdődik, Magyarországon kimondottan drágán :(

Magyarországi árakhoz viszonyítva egy hasonló teljesítményű ("sima') notebook kb MINIMUM 50k-val olcsóbb legjobb akciókkal és csillagok megfelelő állásával

2017. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!