Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul újra magától...

Szotyi41 kérdése:

Miért indul újra magától random a gépem?

Figyelt kérdés

A múlthéten vezettem be az internetet, előtte minden tökéletesen ment. A windows 10 elkezdte leszedni magának a frissítéseket, én pedig felraktam a 17.valahanyas ReLive Amd vga drivert (előtte 16.volt). Mióta ezek történtek a számítógép, néha 10-20 perc után, játékok elindításakor szinte azonnal beakadás, recsegő hang és restart. Most letöröltem a drivert és még így is restartol. Még a BIOSban nézelődve is. Kékhalál nincs. Hibaüzenet nincs. Semmi nem volt overclockolva.


Amd fx8320 3.5GHz

Asus R7 250x 2gb

Corsair 4gb ram

Cooler Master 500W

A rendszer ssdn


2017. szept. 6. 14:27
 1/7 Dongaben ***** válasza:
Processzor hőfok? Ha magasabb a BIOS-ban beállított értéknél, akkor csinál ilyesmit a gép hibaüzenet nélkül...
2017. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shaddark ***** válasza:

'A múlthéten vezettem be az internetet, előtte minden tökéletesen ment. '


Én ez alapján inkább vírusra gyanakodnék...

2017. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A BIOSban 46c ír végig. Biosban az alapértelmezett processzorbeállítások vannak. Windows Defendert lefuttattam a C meghajtón.
2017. szept. 6. 15:15
 4/7 Dongaben ***** válasza:
Ha a hőfok nem magas, akkor a táp lehet... Más tippem nincs.
2017. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a táp gyenge ehhez a CPU -hoz.

Stabilan nem tudja kiszolgálni, egy olcsó, gyenge minőségű.

Gondolom sokat volt terhelve, és kezdi megadni magát.

2017. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a tippet. Elviszem a tápot megnézetni hátha. Mondjuk az igaz hogy a napokban Teljesítménycentrikus beállításokat használtam a gépet, most visszaállítottam Stabilra de még így is restartolgat.
2017. szept. 6. 20:43
 7/7 A kérdező kommentje:
BIOS frissítés megoldotta a problémát, köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz.
2017. szept. 7. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!