Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopok jellemzésénél mit...

Laptopok jellemzésénél mit jelent az Általános otthoni/irodai használat, ez mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
Például facebook benne van,vagy az sem,csak sima szövegszerkesztés,esetleg email küldés? Nincs sok pénzem,de csak nem kell 200 ezres gépet vennem,hogy legalább a facebokra felmehessek beszélgetni.
2017. szept. 7. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szövegszerkesztés, internetezés, filmnézés.
2017. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Net, szövegszerkesztés, filmnézés. Ezekre a feladatokra lényegében mindegyik új gép alkalmas. Jellemzően játékoknál van szükség komoly teljesítményre, vagy komoly grafikai munkáknál (filmszerkesztés, fotószerkesztés).
2017. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Facebook beletartozik,az nem multimédiás már? Yutube ilyenek? Szövegszerkesztés pf veszek irogépet nem 200 ezres laptopot pf. Kinek van pénze 300 as gépekre. Intel celeron meg ajtotámasz szerintem nem processzor...
2017. szept. 7. 15:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerinted a Facebook meg a Youtube nem tartozik bele az internetezésbe?
2017. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lehet hogy papiron benne van,csak milyen minőségben?

Szaggatott video,fagyos gép,fagyos vord,fél oráig tekerő facebook. idegbaj egy alapmappa megnyitásnál Intel celeron van benne,200 rongyomért,tudom miről beszélek,ajtotámasz,a napi internet nyögve nyelős,a képnézegetés is...Cikk olvasás,nem hogy a chat,vagy épp bármi ilyen hogy yutube,szét szaggat. A net hasit nem a net hibája. Mindezt 240 ert,a kifizetett Amd procimbol meg intel celeron lett valahogy,az atis vidikártyábol efy fos alap ezeréves már nem is gyártott gagyi,ssdből egy zajos vinyo,a töltő is hibás volt.De persze ugy intéztek h ne tudjak élni a jotállással,ami egy fehér papir volt amivel a fenekem... 240 ezerért,mert hogy munkámhoz erős gépp kellett. Most normális gépet szeretnék,de ahogy nézem 160 alatt nincs. :( Pénzem meg nincs most megint 240 ezer erre.

2017. szept. 7. 15:59
 6/13 anonim ***** válasza:

Igazság szerint már egy mai új generációs celeron is simán elviszi akár a 4K youtube videókat. Manapság már nem a processzor erő a meghatározó, sokkal inkább az SSD ami felgyorsít minden hétköznapi műveletet.

És nem tudom hova gondolsz 200k-ért celeronnal mikor már 130 körül simán kapsz egy zsáknyi i3 mas gépet.

2017. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hova gondolok. Azt hittem ha rendelek azt kapom ami oda van irva,amiért fizetek. Amdvel rendeltem,ssdvel,ati readonnalBlootuval,erre celeronnal jött,zajos vinyoval,ocska vga val,hibás töltővel,blootura irta a manusz h vegyek Stikket hozzá,legalább a vifi nem stikkes,köszi benne volt a listában sok minden. Ajtotámaszt kaptam 240 ezerért kb. Amihez még vegyek blootu stikket,mikor alap már az is. Feltuningoltam használhtóra,hogy legalább az alapok menjenek vele. De még igy is macerás.
2017. szept. 7. 16:49
 8/13 MGéza ***** válasza:
Most őszintén, amit itt leírtál, arra egy 100k alatti netbook is sok, vagy ez egy izmosabb Android tablet is. Ha meg nem kell cipelni, akkor 100k alatt is kijön egy ilyen gép.
2017. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Erős gépet rendeltem munkámhoz,nem az jött hanem olyan amivel még a napi facebook is gyötrelmes volt,240 ért pf. Azért 240 ért a facebook,blootu csak benne van,jol átvágtak az van. :( A manusz meg elpárolgott. :/ Nem csak erre kell ezek az alapok szerintem,ha ez sem megy.. akkor hogy menne rajta bármi ami igényes,videoszerkesztés stb. De hatvan ezres gép az vicc kategória. Bekapcsolni belehet és nézni a háttérképet. Normális gép az 300 400 nál van sajnos,volt a kezem alatt elég sok gép. Most kölcsön gépet használok hp probook 450 na ez gép,de páromé,és 300 ezerért vette magának. Amit most vett az elitbook,az is gép. A régi gépem del inspiron 1300 12 éves és még megy,szövegszerkesztés ,alap netet el birja,kevés video,12 évesen,de strapálni már nem lehet,mondjuk az anyag benne is van rendesen,nem két kilos muanyag,a mostani 1 kilos 60 70 ezres gagyik lehet könnyüek,mert nincs bennük anyag.
2017. szept. 7. 17:14
 10/13 MGéza ***** válasza:
Mondjuk nagy hülyeség volt magánszemélytől venni, nem pedig üzletben egy ilyen gépet, erre más nem tudok mondani.
2017. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!