Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopok jellemzésénél mit...

Laptopok jellemzésénél mit jelent az Általános otthoni/irodai használat, ez mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
Például facebook benne van,vagy az sem,csak sima szövegszerkesztés,esetleg email küldés? Nincs sok pénzem,de csak nem kell 200 ezres gépet vennem,hogy legalább a facebokra felmehessek beszélgetni.
2017. szept. 7. 15:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,minden szavad igaz,de már verhetem a fejem ritmikusan a falba. :D Mindenkit felpontoztam. :)
2017. szept. 7. 17:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagy nehezen próbálom megérteni amit akarsz. Nem tudom honnan vetted a gépet. De a legolcsóbb vadonat új gép boltból 60-70 000 ért tudja azt amit te leírtál. 120-130 000 ért olyan gépet kapsz ami röhögve megy minden fajta netezés, facebook, youtube. Meg se érzi a gép annyira simán viszi. Meg a "blooto" is benne van.
2017. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MGéza ***** válasza:
#12: Javaslom olvasd át figyelmesen a 9-es hozzászólást.
2017. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!