Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PUBG-hez mit ajánlotok?...

PUBG-hez mit ajánlotok? Videokártyám a leggyengébb, gyanítom. Esetleg 1050 Ti -vel már tudnék játszani?

Figyelt kérdés
Jelenlegi konfigom: i5 3470 @ 3.2 GHz, 8GB ram, GeForce GTX 650 Ti .... szörnyen laggol a játék (fps), mit tegyek?

2017. szept. 8. 16:42
 1/5 MGéza ***** válasza:
Igen, minimum az a szint lenne az ideális, de a játék a rossz optimalizáltság miatt a ramot is zabálja, de a vramot is. GTX 1060 6gb/980ti lenne a legjobb, ha nem fut túl az anyagi kereteden, de esetleg garis 970-et is kifoghatsz, kb 1060 3Gb-s árban. Persze ezekhez megfelelő tápegység is kell.
2017. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
PUBG nagyon rosszul van optimalizálva, GTX 1060 a minimum oda.
2017. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
GIGABYTE GEFORCE GTX 1050 TI OC 4G 4GB belefér a P8B75-M LX PLUS alaplapomba ?
2017. szept. 11. 00:33
 4/5 anonim válasza:

Alaplapba belefér, itt igazából a ház a lényeges hogy belefér-e.

Nekem gigabyte 1050ti van 8 gb ram, amd ryzen 5 1500x procival. A textúra és a látótáv high és very high on van, a többi lowon mert feleslegesek, nics optimalizálva. Átlag fps az 80. Van amikor 50, van amikor 120, de ez az adott helyzettől függ. Vannak kicsi akadások néha de sokat javítottak már a grafikán aug vége óta (az óta van meg nekem a játék)

2017. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ha még fent áll a problémád, úgy nyerhetsz pár fps-t hogy megnyitod a totalcommander/sajátgépet, megkeresed a steam mappádat>steamapps>common>pubg>tslgame>binaries>win64

itt a tslgame.exe-n jobbgomb>tulajdonságok azon belül kompatibilitás, ott a "magas dpi-méretezési működés feülbírálása" pipáld ki és "alkalmazás" legyen kiválasztva

én nyertem 15-20 fpst ingame

2017. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!