Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik fel mindig a...

Miért melegszik fel mindig a videokártyám?

Figyelt kérdés
Nem egy mai darabról van szó, de szerintem az nem normális, ha alapjáraton 80-85 fokon van, úgy, hogy nem is használom, csak netezgetek. Néha lemegy 75 környékére is, de az szerintem már csak isteni áldás.. játék közben, meg egy kisebb serpenyőt ráteszek, bele olajat, és máris mehet a tojásrántotta. 100-107 fokon pörög a kártya, ventik maxon. (msi afterburner-t használok) Mitől lehet ez? December környékén tervezek újat venni, de addig is szeretném élvezni a játékokat anélkül, hogy megizzadnék gépezés közben, mert nyáron a ventilátorommal nem is magamat, hanem a gépet hűtöttem, de nem sok sikerrel. Most jön a rossz/hideg idő, nem szeretném használni a ventilátoromat hidegben...
2017. szept. 3. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként egy AMD Radeon HD 6770 videokártyáról van szó.
2017. szept. 3. 22:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Meg van tisztítva a ventillátora? Mert ha évekig nincs megragad benne a por.

Plusz nézd meg hogy tudod e állítani a ventillátor fordulatszámát.

Mást nem hiszem hogy tudsz tenni.

2017. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ujrapasztazas,instant.valoszinuleg kemenyre lehet mar egve a hovezeto paszta rajta,HD6970 es HD5770-emmel is ugyanez volt.

Hutot leszeded,alkohollal levakarod a regit,teszel ra kb barmilyen pasztat,visszacsavarozod es mehet is.

2017. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bandi1214 ***** válasza:

Kiszáradt a hővezető paszta. Vegyél egy minőségit pl. [link]


Ez még procihoz is jó.

2017. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gondoltam rá, de inkább megkérdeztem előtte. Mindenképp megpróbálom.
2017. szept. 3. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!