Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért áll le a számítógépem...

Miért áll le a számítógépem kb 5 percel a bekapcsolása után?

Figyelt kérdés
Egyszerűen olyan, mintha megszakadna az áramellátása. Néhány percig működik, azután leáll. Nem pörög túl, nen ad furcsa hangokt. Nem tudom, hogy annak lehet e köze hozzá, hogy a disc az utúbbi időben folton 100%ot használ.
2017. szept. 13. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Van néhány helyen 1-2 kihagyott betű. Bocsi, gyorsan írtam:)
2017. szept. 13. 21:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Táp milyen?
2017. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem melegszik túl?
2017. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
alaplap lehet h meghibásodott...az meg leginkább egy új belsőt jelent...mert ha az alaplap új, akk nagyjából minden új..
2017. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az szerintem táp hibára utalhat. Nincs valami konkrétum, hogy pl egy combosabb alkalmazás elindításakor, azaz a gép leterhelésekor jön elő ez a hiba? Lehet, hogy nem elég a tápod és nem tudja kiszolgálni a gépedet ezért is áll le. Én megpróbálkoznék egy táp cserével első körben. Nem muszáj venni, elég ha ismerőstől kérsz egy olyat (ha van) ami elég a konfigodhoz. Ha már itt tartunk, milyen konfigod van? Mert ha nem olyan komoly és van 350-400W-os tápod akkor ezt kilőhetjük. Persze attól még lehet hiba a tápban, csak kevésbé valószínű.
2017. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos nem melegszik túl. 500w-s táp van benne, és én is arra gyanakszom..
2017. szept. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!