Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win10 telepítés egy új SSD-re?

Win10 telepítés egy új SSD-re?

Figyelt kérdés

Sziasztok, vásároltam egy új ssd-t, de valahogy nem akar felkúszni rá a win10, de a win7,de még egy sima xp se.


Ha a régi (ami kb 3 hónapos tehát szinte új) winyó be van kötve akkor a win telepítéskor meg se jelenik az ssd. Ha kiszedem akkor eljutok odáig hogy telepítés, de amint kiválasztanám hogy hova telepítse ez a hibakód jelenik meg: 0x80004oo5 és nem engedi felrakni. Azt olvastam hogy át kéne nevezni e,c,d vagy valami másik névre mert most konkrétan 0 a neve, de sajnos azt nem tudom hol kell. Ha esetleg van valami tippetek azt elfogadnom.


Kezelőben felismeri mindkettőt ha be van kötve íme egy kép is hátha mond bármit: [link]



2017. szept. 14. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen géped van? BIOS frissítést csináltál?


Miről telepítesz?


Media creation tool-lal pendrive-ra kiírtad a windows 10-et?

2017. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

asus bm85m-g, i7 4470.


dvd lemez és legfrissebb bios frissítés.

2017. szept. 14. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam olyan volt, hogy nem engedett semelyik partícióra telepíteni. Kiválasztottam az új telepítést, töröltem az összes partíciót az SSD-n, így marad egy, arra már engedte.

Törölni kell a telepítés elején a rendszer számára fenntartottat és a másikat is. Adatok persze elvesznek!

2017. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azzal tisztában vagyok, épp ezért cseszi fel az agyamat mert már kis milliószor tettem újra különböző számítógépeket szereltem be valakinek ssd-t vagy hdd-t, de úgy hogy kettő menjen egy gépbe még sose, de itt még külön se látja rendesen. Ügye kéne lennie egy Rendszernek fenntartottnak ami azt hiszem 500mb egy másiknak ami valamivel nagyobb és ügye magának az ssd-nek. De itt csak az SSD szerepel a komplett méretével és semmi több. Rámegyek hogy arra rakja és nem lehet továbbmenni mert a fent említett hibakódot kapom.

Alapból Partíció 0.

2017. szept. 14. 10:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Régebben nálam még ez is megoldás volt: mindent kihúztam,a mi nem kellett a telepítéshez. USB cuccok, másik vinyók, stb. Próbáld meg, hátha
2017. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan egy egér, klaviatúra van benne csak.
2017. szept. 14. 11:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Írja, nincs inicializálva. Talán működő oprendszer alatt lehet és akkor jó lesz...
2017. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Betű jelet ahol adsz vezérlőpultban állítsd át a kódolását az ssdnek
2017. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!