Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech G203 Prodigy egér...

Logitech G203 Prodigy egér vélemények?

Figyelt kérdés
Üdv nektek! Nemrég vettem egy Logitech G203 Prodigy gamer egeret, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve, én egyelőre 900 dpi-n használom csak, kis mérete miatt tökéletes így. Csak ajánlani tudom ezt az egeret, de kisebb kezűek előnyben. Nektek mi a véleményetek erről az egérről?

2017. szept. 17. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is logitech egerem van (g502) és meg vagyok vele elégedve.
2017. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az összes G szériás Logitech kiváló. De a 900 dpi kicsit furcsa, senkit sem ismerek, aki ilyen értékkel dolgozna/játszana.
2017. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az egerek dpi-jét mostanában úgy próbálom beállítani, hogy a Windowsban ne legyen túl gyors, de marha lassú se. Nem szeretem ha nehéz a nagy dpi miatt nehezebbé válik pl. netezni. Megpróbálom leírni hogy jött össze ez a 900 dpi (bár lehet változtatok rajta).

A programjába alapból ugye 400, 800, 1600 és 3200 dpi van megadva. Én először 800-on kezdtem el használni de az kicsi lassú volt, viszont az 1600 már túl gyors nekem a Windowsba. Egy 900-1000 körüli érték, ami nekem pont jó ezzel az egérrel Windowsba is. Mennyi az optimális dpi, 1000 az teljesen normális meg az 1200 nem? És játékokban ha feljebb vagy lejjebb állítom a Mouse Sensibility-t az nem gond ugye?

2017. szept. 18. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!