Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék egy olcsó játékra...

Szeretnék egy olcsó játékra való configot összeállítani 1680x105 es felbontásra, de nehézkessen megy, az alábbira gondoltam, szerintetek?

Figyelt kérdés

Kéne egy jó táp ami olcsó és elég jó lenne az alapconfighoz:

G4560 ra gondoltam eléggé megéri az árát (szerintem)

4 GB DDR4 ram (többre nem futja)

LGA1151 H110 MSI H110M Pro Alaplap (vélemény? Ez a legolcsóbb)

És egy használt GTX 760 2 GB

Vagy mondjatok nyugodtan ötleteket, úgy 80K ból nagyon nagyon max 100K ra gondoltam.



2017. szept. 17. 18:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy marad a 2. lehetőség, haveromtól megveszem az ő gépét (Athlon X4 750K, 4 GB Ram, GTX 650 Ti és valami noname 430 W os táp 500 gb hdd vel), de gondolom drágább lenne a fejlesztés mint ha a sajátom venném meg, nem?
2017. szept. 17. 18:25
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

miért akarnál egy elavult gépet megvenni a haverodtól ??

még roszabb mint amit leirtál fö cimben ...

az baj 8GB ram kell játékoknak

még videokártya elmegy GTAV hasonlo játékok .. de már ujabbak GTX 1070-1080 igényelnek ...

2017. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne halgass !dragdev-re! Állandóan a drága kártyákat ajánlgatja mindenkinek! Én csak annyit mondanék, nehogy megvedd azt a gépet haverodtól. Szerintem fognak itt segíteni neked légy türelemmel. 100K-ba azért egy belépőszintű gépet ami még fejleszthető is lesz fognak neked írni.
2017. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze a 4 gb ramot mindenképpen később bővítened kell.
2017. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze használt piacon kellene (hardveraprón) körülnézni.

Ajánlom ezt az eladót, az egyik legmegbízhatóbb!


[link]

2017. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!