Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vissza veszik az Asus gtx...

Vissza veszik az Asus gtx 1050ti strix-emet?

Figyelt kérdés
Kb fél éve van meg a kártya.Tegnap este még minden jó volt de reggel mikor elindítottam a pubg-t egyből felpörögtek a ventik 100%rmp-re. Először azt hittem hogy semmi nincs max gépresi. Nem jött be... Már újra raktam a windowst de ugyanaz...GPUTweekel is szórakoztam de semmi.... És azt szeretném kérdezni hogy vissza veszik e garanciálisan?(konzolvilágból rendeltem)

2017. szept. 17. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

100% terhelésen persze pörög a venti mint az állat.(nő a hőtermelés, a PUGB pedig szarul van optimalizálva ezért terheli ennyire)

Egyszerűen lejjebb kell venni a limitet mondjuk olyan 70 fokra hogy akkor kezdjen el jobban pörögni.

Amúgy az MSI Afterburner jobb szoftver erre a célra, lehet használni ASUS VGA-val is.

2017. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben alá írom hogy jatek kozben nagy a terheles de ha kilepek es 10 percig varok ugyan ugy 100%-on porog es volth h 6oran at folyamatosan pubgztem es soha nem volt ilyen...
2017. szept. 17. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

fél éve van meg, mikor pucoltad ki utoljára a gépházat? És a vga ventijeit?

Azért is pöröghet sokat ha nagy a hőmérséklet és nem tudja leadni, erre nem gondoltál?

2017. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp tegnap takarítottam ki az egesz gepházat...
2017. szept. 17. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!