Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kies programmal való frissítés...

Kies programmal való frissítés, tört androidot?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van hogy vettem kézből egy Galaxy Alpha telefont és utólag vettem észre hogy belevan nyúlva és nem eredeti rendszer van rajta.

A Kies ezt szépen kiírja és frissítést ajánlj.

Eddig nemmertem frissíteni nehogy valéami gubanc legyen és utánna netudjam használni a telefont.

Ilyenkor mit csinál pontosan a Kies és lehet hogy elveszítem a telefonom?



2017. szept. 20. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem gyári szoftver van feletelepítve érdemes megkeresni a gyári Firmware-t és azt feldobni Odin-nal.

Kies a Samsung saját programja telefonra való fájlátvitelre, Android frissítésre, alkalmazástelepítésre stb.

Miután felkerült a gyári Firmware mehet a frissítés, addig pedig nem ajánlott.

2017. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy tört android. Az android totál ingyenes dolog és mindenki szabadon alakíthatja. Nem gyári rom van rajta így kell mondani.


Odin-al vissza tudod éleszteni. Van millió leírás hozzá. Galaxy alpha odin. Le kell tölteni egy gyári rendszert, betallózni odinba. A telefont download módba rakni kábellel összekötni, drivereket felrakni és felrakja az odin. De én csak elhadartam van rendes leírás a neten, még videók is.

2017. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt frissítenél, nézd meg a CSC és egyéb paramétereket,

annak megfelelően húzd le a gyári romot.

Ezt nem reklámozzák, de el lehet kefélni egy telefont ha

rossz romot töltesz rá.

2017. szept. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!