Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows Klónozás hogyan?

Unari kérdése:

Windows Klónozás hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy nagyobb ssd-t a gépembe. Most jelenleg az op.rendszer (win7) egy 60GB-os ssd-n fut. Olvastam Windows klónozásról, de ami nem világos, vagyis nem igazán esik szó róla az az, hogy az op.rendszert átköltöztetem a nagyobb meghajtóra, és kész passz minden marad úgy ahogy régen volt? Vagy az oprendszer átköltözik, és a többi programot, játékot telepíthetem újra. A 60Gb-os meghajtón az oprendszeren és az office-on kívüln nincs más. A többi két HDD-n van. A másik, hogyan lehet a legbiztonságosabban klónozni, ti mit választottatok? Előre is köszi a választ.



2017. szept. 25. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

dirtywindows-on van egy két jó tipp. Guglizz rá, mert ide nem lehet linkelni.

Gugli: "Windows Klónozás" --> 1. és 2. találat

2017. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kevés a 60gb a win7-nek? Vagy lassúnak találod? Mert ha egyik sem, akkor felesleges vesződni vele.

Ha újrahúzod a rendszert, össze kell keresgélni a játékok mentéseit, és elmenteni őket hdd-re. A játékokat hagyd fent, némelyik elindulhat újratelepítés nélkül is, kivéve neten vásárolt játékok. (Pl: Steam, Uplay, Origin stb...)


[link]


A legelső találat elvileg az, ami hasznos infókat tartalmazhat neked. Azért nem tudom linkelni azt az oldalt, mert a gyakori nem engedi.


"Válaszodban egy olyan linket próbáltál elhelyezni, amely esetleg sértheti harmadik fél szerzői jogait, így nem tudjuk azt megjeleníteni a honlapunkon." WTF???


Í

2017. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1: Megelőztél :)
2017. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz be egy Hiren's CD-t. minden rajta van, ami kell neked.

Ibnkább az a kérdés, hogy tudod egyszerre rákötni a két diszket a gépedre (laptop esetén persze)

2017. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem laptop. Hanem PC. Azért akarom lecserélni, mert szinte ingyen jutottam nagyobb ssd-hez, ráadásul jobb is mint amit most használok. A 60GB-t beletenném a kisebbik PC-be. Azon nem fut sok minden, de a fő gépemen munka szoftver, játékok, és egyéb programok vannak feltelepítve a HDD-re. Nincs most energiám ezeket mind újratelepíteni, és aktualizálni. Azért kérdeztem hogy ha klónozom az op.rendszert az új meghajtóra akkor fut-e minden rendesen mint azelőtt, vagy kell még trükközni vele, vagy nem úszom meg a telepítéseket, még op.rendszer klónozással sem. Amúgy köszi a válaszokat, most nem tudom megnézni az ajánlott oldalakat, de később megfogom.
2017. szept. 25. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:

""Válaszodban egy olyan linket próbáltál elhelyezni, amely esetleg sértheti harmadik fél szerzői jogait, így nem tudjuk azt megjeleníteni a honlapunkon." WTF??? "


Nekem azt írta, hogy olyat linkeltem, amiért én fogom az anyagi felelősséget vállalni:))) Nem bírják a dirtywindows-t, pedig korrekt oldal

2017. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!