Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez a konfig, müködőképes?

Jó ez a konfig, müködőképes?

Figyelt kérdés

ASUS H110M-K

i3-6100

HyperX FURY Black 4GB

HDD WD Blue 1TB, 7200rpm, 64MB cache, SATA III

nJoy Titan 500, 500W Real Power, PFC Activ, 80 Plus Bronze

Zalman Z1 Neo, MiddleTower



2017. okt. 1. 18:58
 1/6 MGéza ***** válasza:
Tápot cserél valami értelmesre. Chifetec Force, Cm Masterwatt lite, vagy BQ system power. 400W elég. Nem tudom mire szánod ezt a gépet, IGP-vel csak alap játszadozás lehetséges, HD felbontáson kb.
2017. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom később szeretnék venni egy videokártyát. Tehát müködő késpes a konfig és minden stimmel ? (szerintem ez jó táp de ez csak az én vélemyényem)
2017. okt. 1. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Szépen néz ki a táp, tényleg. De az azért elgondolkodtató, hogy ennyi pénzért vannak a minőségibb 400W-os tápok. Ez meg 500. Akkor valami ennél a tápnál nem stimmelhet igazán.
2017. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Itt jó értékeléseket kapott, bizom az emberekben XD

2017. okt. 1. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem alapoznék webáruházi véleményekre, főleg nem tápegységek esetében, mert a többség ott nem ért hozzá, és úgyis csak annyit ír le, hogy megkapta a terméket, szép és csilli-villi, de arról már nem esik szó, hogy mennyi időn belül és milyen további károkat okozva adja fel a szolgálatot...


No-name ipari hulladék kategória. A parasztvakító külső helyett fektesd a hangsúlyt egy normális belsővel ellátott tápegység megtalálására.

2017. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MGéza ***** válasza:
#4 A vásárlói vélemények sajna a vásárlás utáni pár napban születnek, amikor még jól működik a legtöbb tápegység, pár hónapi használat után amikor kijönnek a gyengeségek, jönnek a random lefagyások, kék halálok, akkor már nem biztos hogy annyira örülnek hogy mennyi spóroltak, hiszen nem kell márkás, mert az sokba kerül. Szóval nem vásárlói véleményekre kell alapozni hanem teszteredményekre.
2017. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!