Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a laptopomban alaplapot...

Ha a laptopomban alaplapot kell cserélni, attól a winchesteren lévő infók megmaradnak?

Figyelt kérdés
ASUS X555l laptopom van, most 2 éves. Egy utazás után azt vettem észre, hogy le van pattanva a csukló része vagy passz hogy hogy hívják, ahol vannak a kábelek. Erre fel folyton feketén villog a képernyő. Nem tudom, hogy esetleg kábel csatlakozási hibája lehet-e vagy alaplap probléma, mert ahogy megnyomogatom akkor jobb valamennyire...holnap viszem szervizbe, nem tudok minden adatot elmenteni róla, a legfontosabbakat igyekeztem. A kérdésem az lenne, hogy ugye a winchester mindenképpen menthető? Illetve más alaplapba áttehető?

2017. okt. 6. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lesz alaplaphiba, szerintem vagy a csatlakozó lazult

ki, vagy szétnyűtted a kábelt. Max egy kábelcsere, és meg

van oldva.

2017. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szerelő nem talált benne semmi hibát, pedig szétszedte, meg otthon is szarakodott, de érdekes módon amikor elvittem teljesen jó volt..most megint visszahoztam Pestre, még mindig jó, azonban azt vettem észre, hogy akkor villog be a képernyő most, ha kihúzom illetve bedúgom a töltőt...ez ilyen alaplap hiba lehet akkor? Vagy micsoda? Mert most ha lehajtogatom nem villog feketén...meg a szerelő is össze vissza mozgatta de neki egyáltalán nem jelentkezett a probléma...csak most ez a ki/be húzogatásnál villog.
2017. okt. 10. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!