Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati Radeon HD 4850 kék képerny...

Ati Radeon HD 4850 kék képernyőnél mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Windows 10-em van, és adott a kártya ami terhelésnél általában mindig, de kis hőfokon is, indulás után elég sűrűn ezzel a hibaüzenettel fogad kék képernyővel társulva:

VIDEO TDR FAILURE(atikmpag.sys), gondoltam talán túl meleg(80-90fok terhelésnél), ma kitakarítottam és 54foknál is ezt csinálja, egy hónapig nem lesz alattam új vas és játszanék DE NAGYON!44


Valami megoldás?


Tanács?


Bármi



2017. okt. 8. 15:57
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Eleve nem értem HD4xxx -re minek raksz Windows 10 -et? Nincs is natív támogatás az AMD részéről, csak az a driver van, amit a Windows 10 hozzárendel.

Én a helyedben tennék egy próbát Windows 7 -el is. Régebbi konfigoknál sokkal jobban alkalmas játékra, és rengeteg driver közül választhatsz.

2017. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, jó az észrevétel, erre gondoltam én is, de mások is visszatették a hetet ezzel a problémával és semmit nem oldott meg
2017. okt. 8. 18:39
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Ha viszont hardveres hiba, akkor mehet is a kukába. Nem olyan értékű kártya, hogy megérje szenvedni vele.
2017. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!