Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort vegyek?

Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés

Szerintetek miyen monitor lenne a jó választás multiplayer ra?

GTX 1070-hez elég egy 27" 2560×1440 60Hz IPS? kell egy ilyen monitortól jobb?

[link]



2017. okt. 9. 15:41
 1/7 Mysticista ***** válasza:
elég hozzá. az hogy mi a jobb az relatív. ez paraméterek alapján jónak tűnik...tudod mi lehet vele probléma, és aminek mindenképpen nézz utána? ahogy látom egy elég vékony, hajlított és dizájnos talpa van. namost az ilyen vékonyított talpakkal elő szokott fordulni, hogy ahogy kalimpálsz a billentyűzeten, akkor még a legstabilabb tömör fa asztallapon is jobbra-balra remeg, ami idő után vagy megszokható, vagy agyadra megy. én ennek néznék utána.
2017. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én inkább a Hz-re és a válaszidőre mennék Multiplayer játékok esetében, mintsem a felbontásra. Főleg hogy pl. R6 közben én nem a textúrákkal meg a felbontással vagyok elfoglalva, nem úgy, mint a Witcher 3 esetében.
2017. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hatradolos, kontrolleres, netan local multiplayer? 27 col vagy nagyobb, IPS fontos, 60Hz eleg, 2K felbontas boven jo.


Ha kozelhajolos CS, PUBG, akkor en inkabb 24 colos (ne kelljen tekergetni a fejed), 144Hz-es TN paneles monitort vennek.

2017. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, igen én is nagyobb Hz-es monitort vennék, mert így hiába van 80 vagy 120 FPS ha a monitor csak 60 at tud kezelni. De sajnos a 24 colt kicsinynek tartom, most egy 22 esem van abból egy régebbi fajta még nem is full hd-s. de legalább 75 hz. De 27 Colnál már nagyon drága egy normális monitor játékra. kb. ez az a összeg amit kitudnék fizetni érte. Egyébként R6, BF1, PUBG, GTA 5, és hasonló játékra kell, szeretem a szép részletes játékokat, észért keresnék olyan monitort ami talán arany közép út lenne mind 2 felhasználás téren.
2017. okt. 9. 19:13
 5/7 A kérdező kommentje:

Na ha valaki esetleg még elolvasná, Arra jutottam hogy talán még ez a monitor bele is férne a keretbe, szerintetek jó lenne? Van 1ms, 144 Hz, G-Sync, 2k felbontás, 27 col, stb....


[link]

2017. okt. 9. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez eleg jo! Az allithato magassag is hasznos. Ha a szinhusegre nem vagy nagyon erzekeny, a TN panel sem fog zavarni. A G-Sync meg kesobb lesz praktikus, amikor az uj jatekok nem mennek maxon 144 fps-t.
2017. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, hát annyira azért nem érzékeny a szemem, szóval TN-panel nem lesz gond. Hát azért 2k-s felbontáson a 1070 nem tud 144 fps-t hozni már a mostani játékoknál sem, persze van kivétel, de azért most is jól jön a G-sync.
2017. okt. 10. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!