Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Be kapcsolom az asztali gépem...

Be kapcsolom az asztali gépem és le áll? A ventillákorok pörögnek és egy másodperc múlva le is áll.

Figyelt kérdés
Játszottam és leállt, vártam vele fél órát de semmi ugyan az! Proci: q6600, RAM: 4GB ddr2, videokártya az 8400Gs, de most vettem hozzá egy gt 1030-at. Windows 7 32bit volt rajta, de 64 bitet támogat cagy mit csak nem tudtam BIOSból ujra tenni! Érdemes még vele foglalkozni?? Max 25ezret költök rá.
2017. okt. 9. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a tünet, főleg táphibára utal.

De ha peched van, és gagyi tápot használtál,

akkor az alaplapot is örök bitmezőkre küldted.

2017. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Taphiba, vagy alaplap nem tud bootolni(de ha ez akkor csak alaplap hiba,.+lehet tap is) , nekem is volt hasonló vehetik se pörögtek... ilyen, taphiba volt,

Írtad h játszottál valsz h megsült a tap ha gagyi volt, és ilyenkor ha nem volt annyira gagyi aki csak tap szalt el (ha éreztem füstöt kb 5mp és megszűnik, ha csak egy kicsi bigyó a tapba a rosszfiú) ha gagyi aki proci, is elszalhatott, vidikarit így még nem halotam elszálni

2017. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*ventik***irasjavito
2017. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És szerintettek megéri elvinni szervizbe?
2017. okt. 10. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!