Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan telefon amibe...

Van olyan telefon amibe GeForce GTX 980-as vga van?

Figyelt kérdés
Nos láttam már több helyen is olyan vga-t ,hogy GeForce GTX 980 Mobile ,és az nem a GTX 980M mert az tudom ,hogy laptopokba szokott lenne hanem az más vga mert van róla benchmark is ,hogy GTX 980M VS GTX 980 Mobile ,és ezt azért is kérdésezem mert egyik barátom azt mondja ,hogy a Honor 9 telefonba GTX 980 Mobile van a Xiaomi Mi6-ba pedig GTX 1080 Mobile , a Mi 5-be 1070 mobile a Honor 8-sok közűl meg van olyan amibel GTX 780 mobile de olyan is amibe gtx 970 mobile van ,csak ő azt mondja ezek 1 GB-sok ,a GTX 1070 mobile,1080 mobile meg 2 GB-sok ,de nem sokkal gyengébbek a sima pc-s kártyáknál ez most igaz ,mert elvileg a Xiaomi az a olyan egyetlen a "hétköznapi" teló amibe gtx 1080 van a többibe meg minél gyengébb kártyák de mivel nem nagyon szeretem a Xiaomi-kat ezért inkább vennék egy Honor 9 ,de abba elvileg GTX 980 van 1 GB-os a Honor 8 Pro-ba meg elvileg GTX 970 most akkor a Honor 9-be tényleg 980 vagy nem és tényleg telefonokba ilyen kártyák vannak?

2017. okt. 13. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A haverod idióta. Nvidia grafikus chip nem létezik mobiltelefonokba. A felsorolt mobilokban Adreno grafikus chip van, ezt bármelyik mobilos oldalon meg lehet nézni.
2017. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosítok, Adreno vagy Mali chip
2017. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Haverod idióta vagy szopat. Egy telefon aksija édeskevés egy ilyen kártyához.
2017. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt én eddig is gondoltam ,de úgy voltam vele ,hogy biztos megcsinálták valahogy azokat a kártyákat úgy ,hogy elég legyen hozzá egy teló aksi azaz kicsi legyen a fogyasztása ,és akkor az a két kérdésem lenne még ,hogy a telefonos videókártyák azok melyik pc-s kártyák szintjét hozzák plána az erősebb telos kártyák ,de azért egy-két nem olyan erősel is foglalkozhatunk talán,és akkor a GeForce GTX 980 Mobile-t meg a többi ilyen mobilos kártyákta miben szokták használni??
2017. okt. 13. 18:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és még van +1 kérdésem a Max-Q kártyákat miben használják?
2017. okt. 13. 18:10
 6/6 Captain Logic ***** válasza:
Az M-es verziókat laptopokban használják.
2017. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!