Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » EVGA 500W White jó lesz egy...

EVGA 500W White jó lesz egy közepes konfigra?

Figyelt kérdés

[link]


Gtx1050ti

I5 6500/7500

B250m lap


2017. okt. 15. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben az ársávban Masterwatt Lite-ot inkább.
2017. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+1 az előzőnek. De amúgy igen elég.
2017. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék Cooler Mastert. A márkával már több gondom volt, persze lehet a tápjuk meg normális de akkor se :D


Amúgy köszi a válaszokat!

2017. okt. 15. 10:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ha netán GTX1060-at vennék, elbírná a táp?
2017. okt. 15. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Az már rossz elgondolás.

Tápot Brand alapján nem veszünk, sőt már lassan több teszt olvasása után.

Mivel egy jó ideig ajánlott volt az EVGA B3, aztán kiderült hogy gyengébb belsővel is kiadták ugyan azt a tápot...

A Masterwatt Lite pedig teljesen rendben van, Enhance beles.(én megnéztem a belsejét és valóban)

Minden 1 GPU-s konfigra elég, és némi OC-t is bír.(szóval a +12V-os ág is elég stabil)

Egyetlen hátránya hogy hangosabb mint egy System Power 8 de annyival olcsóbb is.

2017. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha netán nem vagy biztos, itt egy tápos Rangsorolás. Nem mai, de ezeket a tápokat és szériájukat kapni mindenhol.

De amit linkeltél kérdező, az a táp is teljesen jó.

Cooler Master táp is van ami nem ajánlott ez igaz. De szinte az összes minőségi darab gyártójától vannak olyanok, amelyek nem ajánlottak.


[link]

2017. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6.Van ott az ajánlott listán olyan mint az FSP Raider S, vagy épp a B2-es CM.(Corsair VS-ről nem is beszélve, vagy épp az ezer éves CX-ről)

Ezek helyett már van millió alternatíva.

Ennyi számít hogy az adott lista mennyire naprakész vagy sem.

2017. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Hirtelen ezt a listát leltem fel, de van frissített is. Nem mintha az általam linkelt listán rossz termékek lennének, de igaz, bővült a paletta jócskán.
2017. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!