Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ilyen hibákért a vezeték...

Az ilyen hibákért a vezeték nélküli egér, vagy az usb vevője a felelős, illetve átlehet-e hangolni egy ilyen egeret másik vevőegységre?

Figyelt kérdés

Először is azt tudni kell hogy olyan hogy ha nem használom két percig akkor magától kikapcsol és kattintással kapcsol vissza, ugyanakkor ha kihúzom a vevőjét akkor is kikapcsol magától, és bedugás majd kattintás után visszakapcsol.


A hibák pedig a következők: magától felcsapja a kurzor valamelyik sarokba ( ez legtöbbször a bal felső sarok ) , meg van hogy kikapcsolgat magától. Ha kihúzom a vevőt majd visszadugom, vagy átdugom másik usb portba akkor egy darabig jó, aztán megint nem. Van hogy két hétig sincs semmi baja, de van hogy egyáltalán nem lehet ilyenkor használni. Elemcsere esetén vagy más gépre csatlakoztatva is előjönnek ezek a hibák. Oprendszertől is független, Win7.-8.-8.1-en vagy ezek különböző változatain is ugyanúgy előjönnek a hibák


Az egér egy A4-Tech G3-230N


Illetve az meglehet-e csinálni hogy valahogy ráhangolni egy másik vezeték nélküli egér vevőegységére?



2017. okt. 15. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Eloszor toltsd le a hozza tartozo drivert:

[link]


A sarokba ugras a szenzor miatt lesz. Tisztisd meg, suritett levegovel (biciklipumpaval) fujj bele. Tegyel ala rendes egerpadot, vagy legalabb egy papirlapot probakepp.


A kikapcsolasra nincs otletem.

2017. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez még akkor megvolt mikor 2013-ban vagy 2014-ben megvettem, eleve úgy kezdtem el használni hogy feltettem a driverét. A kitisztítás sem ér semmit, darabokraszedtem és úgy fújtam ki, már kínomban azt a kis lencsét is kicseréltem benne, ami fókuszálja a lézersugarat az alján. De ez a sarokbacsapás is eltűnik egy időre ha kihúzom a vevőt majd visszadugom.
2017. okt. 15. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ezekért NEM veszek soha drót nélküli egeret.
2017. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a gáz hogy izombeteg vagyok ès nagyon nem mindegy hogy milyen alakú mèretű ès súlyú egeret használok. A vezetèkeseket is emiatt alig tudom használni. Kb 99%-ban ágyban fekve használom de mèg asztalon sem mindegy mert a vezetèk ott is gondot szokott okozni, olyan az a vèkony kis vezetèk mint ha valaki erővel húzná az ellenkező irányba a kezem. Emiatt pl telefont sem mindegy hogy milyet veszek,120 - 130 gramm felett olyan mint ha tèglát tartanèk a kezemben.
2017. okt. 16. 10:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Időközben újra előjött a probléma, felcsapta a kurzort a bal fel sarokba, és nem jött el onnan. Aztán kikapcsoltam, az alján lévő kapcsolóval, majd vissza de nem jött helyre, aztán kivettem az elemet, kb 5-10 másodperc múlva visszatettem de csak nem jött helyre. Ekkor fogtam a vevőjét és kihúztam majd pár másodperc múlva visszadugtam, azóta megint jó.
2017. okt. 16. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!