Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi kell egy új számítógépbe?

Mi kell egy új számítógépbe?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit hülye kérdés, de szeretnék venni egy új számítógépet és gondoltam inkább megkérdezem.

Eddig van:


számítógép-ház

tápegység

merevlemez

alaplap

videókártya

Ram

processzor


ezen kívül mi kell még bele?

processzor-hűtést külön kell vennem?



2017. okt. 20. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy DVD-egység még jól jöhet. Ha dobozos procit veszel, az hűtővel együtt van.
2017. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg optika, ha használod persze. még házhűtő ventilátort is vennék :) általában a processzorhoz kapsz hűtést is.
2017. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igen egy dvd meghajtó az kelleni fog, ti milyet ajánlanátok?
2017. okt. 20. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
ASUS DRW-24D5MT fekete OEM, 4-5 ezer Ft, ennél több nem kell alap felhasználásra. Alapvetően jól jöhet, bár én az utóbbi években már csak Windows telepítésre használtam az optikai meghajtót, amit megtudok tenni pendriveról is, úgy hogy az új gépembe én nem vettem ODD-t.
2017. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem minden dobozos procihoz kapsz hűtést, pl intenél a legújabb K (tuning) prociknál nem jár hozzá, ahogy amd ryzen X-es prociknál se kapsz (én legalább is nem találkoztam vele).


Azokon túl, amit leírtál, már csak extrák vannak, mint DVD olvasó (én is azt hittem kell, 3 év alatt 2x volt használva, egyszer próba egyszer meg mellényúltam, erről ennyit), különböző kártyák (hangkártya, + USB-t adó kártya, tipikus 4x pci slotba valók), az elejére kártya olvasó, tartótok stb.

Esetleg plusz gépház ventilátor a jobb szellőzésért.

2017. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Asus vagy LG DvD olvasót ajánlok :)
2017. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!