Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma frissített a gépen (win10)...

Ma frissített a gépen (win10) nagy kínok árán és mire befejezte a frissítést eltűnt róla a hang. Vajon miért? Valami frissítés közben törlődött? Azt írja "Nincs hangkimeneti eszköz telepítve. "

Figyelt kérdés

ÉS igen elolvastam szinte minden kérdést és választ ezzel kapcsolatban ki is próbáltam elég sok mindent, bár nem nagyon értek hozzá, lehet valamit közben elrontottam. Valami tipp? Tegnap este még jól működött.

[link]



2017. okt. 21. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen alaplapod van? Szedd le a gyártó oldaláról az audio drivert és jó lesz. Feltéve, ha az alaplapod driveresen támogatja a Windows 10-et.
2017. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Automatikus driver frissítés letiltása Windows 10 alatt:

[link]

2017. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Biztos támogatja mert eredeti windows 10 (ha így érted) de azt hol tudom megnézni? Az alaplap típusát? Semmilyen téren nem tartom magam nagy műszaki zseninek (gondolom látszik :D )

Az automatikus driver frissítés letiltásával meg idejutottam...innen hogyan tovább? [link]

:(

2017. okt. 21. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Módosítások mentése. Ezután felmész a gyártó honlapjára, és letöltöd a drivereket, majd telepíted (elég csak a hangot, mivel azzal van probléma). Diagnosztikai programmal tudod megnézni az alaplapod típusát, pl. "Speccy", "Aida64". Ha laptopod van, elég a rendszerinfóban megnézni hogy milyen modell.
2017. okt. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :) Mindent úgy csináltam ahogy mondtál és megint van hang, ment a zöld kéz! :D
2017. okt. 22. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!