Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A régi 2 gb-os rammal elindult...

Xxkordoxx kérdése:

A régi 2 gb-os rammal elindult a 64bites windows ha feltelepült a rendszer és belerakom a bővítést működni fog? Fel fogja tudni használni? Mit tehetnék esetleg, hogy megoldódjon a probléma?

Figyelt kérdés
Régi laptopot szerettem volna bővíteni Rammal.2 gb 1333mhz ram volt benne windows 7 32bit rendszer volt rajta 4 gb 1333mhz ramot vettem bele pluszba bele raktam de a windows a saját gépbe azt írta ki, hogy csak 2,8 gb-ot tud felhasználni azt a tanácsot találtam, hogy telepítsem újra 64bites rendszerrel úgy működni fog a telepítő se 6gb rammal se az új 4 gb rammal sem indult el vagy stopcode vagy leállt a telepítő

2017. okt. 22. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A laposod lehet max 4GB....2x2GB.

Milyen gép pontosan?

2017. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet nem támogassa proci 64 bitet vagy biosba nincs bekapcsolva 64bit mod .
2017. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a biosomba nincs bekapcsolva szerintem mert nem állítottam rajta de nemis tudom hol kell

a laptopom egy régi acer 2 magos alaplapi videokartyaval a celnak tokeletesen megfelel

csak boviteni szerettem volna a ramjat

2017. okt. 22. 13:38
 4/5 A kérdező kommentje:

acer aspire 5733z

pentium p6200 2.13 2.13

2 gb 1333 ram

128 mb alaplapi videokartya

2017. okt. 22. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig bővíthető. [link]

Akkor pedig úgy tűnik a 4GB-ossal van valami gond, sajnos. 1.5V-os?



Amikor csak ez van benne, akkor a BIOS-ban mit ír? Gondolom fel sem ismeri. A 2GB-ost ha cserélgeted, mindkét slotban, elindul a telepítő?

2017. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!