Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A sok játék hogyan befolyásola...

A sok játék hogyan befolyásola a laptop élettartamát? Tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés
Most lesz 2 éves. Egy Lenovo Inspironról van szó. (Intel core i7 5500U 2.4GHz, 8GB RAM, 1TB merevlemez, nVidia 920m videokártya, ha ez érdekel). Szerintetek még bírni fog úgy másfél évet? Eddig nem tapasztaltam problémákat.

2017. okt. 25. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudja bírni, ha gondoskodsz a hűtésről (ami nem könnyű, mert a hűtőpadok annyit érnek, mint két műanyag gomb), illetve karbantartod. Ez belső tisztítást, pasztázást jelent. Ha két éves, és még nem volt belső pucolás, akkor lassan eljön az ideje neki.
2017. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában egy gép hamarabb elavul mintsem tönkre menne. Kivétel talán, ha megfő a proci, de ahhoz jellemzően a júzer gondatlansága is kell, tehát mondjuk egy paplanra helyezve annyira nem szeret működni a laptop...
2017. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tervezetten mennek ezek tönkre sajnos. A haverommal közösen vettünk egy Asus x5dad laptopot anno és majdnem napra pontosan ment tönkre az alaplapunk ugyanazzal a hibával természetesen gari után. Ő állandóan játszott én csak neteztem és mégis.
2017. dec. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!