Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » EBay-en rendelt pendrive-okról...

EBay-en rendelt pendrive-okról vélemény?

Figyelt kérdés
Készülök rendelni pár darabot. Milyent ajánlanátok ami jó is és megbízható? Garancia hogyan van az ilyen külföldi rendeléseknél?

2017. okt. 27. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet nyugodtan, csak legyen NEVE!

Hidd el, beszoptam párat én is, de megtanultam a leckét!

2017. okt. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták márkásat vegyél ne noname valamit.

A másik fontos dolog hogy megbízható eladótól vegyél akinek az értékelése minél közelebb van a 100%-hoz.Maga a pendrive pedig legyen minimum USB 3-as, szerintem legalább is nem érdemes már 2.0-ást venni.

2017. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Captain Logic ***** válasza:
Az ebayenazért gyakran előfordulhat olyan pendrive, amire ráírnak mittomén 256GB-ot, de igazából ilyen 10-20 max
2017. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Zsákbamacska
2017. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az árából és ígért kapacitásból tudsz következtetni hogy mennyire lesz valós. Az árak eléggé arányosak a kapacitással, így minél nagyobb méretet vehetsz minél olcsóbban = hamisítvány, kamu, nagy eséllyel működni sem fog. Ugyanaz a 64 gigás eszköz elérhető 200 forintért is, meg 4-6000 forintért is, süt róla hogy melyik végzi a kukában rövid időn belül.


Ha itthon mondjuk 9 ezerbe kerül ami külföldről 5-6 ezer akkor az egy reális ár (áfa és kiskereskedői haszon hiánya). De ami itthon 9 ezer és külföldről azt állítják róla hogy 500 forint, az már gyanús. Én szvsz semmit nem vennék ami az itthoni ár felénél olcsóbb.

2017. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebayről csak ettől a 3 eladótól érdemes pendriveot venni.

[link]

2017. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!