Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen teljesítménye van egy...

Milyen teljesítménye van egy mai alaplapba integrált videó "kártyának"?

Figyelt kérdés

Nézegettem az AM4-es lapokat és láttam olyat, aminek nem volt semmilyen monitor kivezetése és egyáltalán nem volt kisebb vagy valami. A drágább darabokon viszont ott van négy is. Úgy tudom, hogy a Ryzen processzorokban semmilyen igp nincs.


Teszem azt videó kártya nélkül veszek most egy Ryzent alaplappal meg rammal ugye, akkor kb mit lehet azzal a pc-vel játszani? Vagy az csak max netre és arra az esetre van, ha videó kártyánk kinyiffanna?



2017. okt. 29. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ez furcsa, mert már több éve a processzorokba integrálják a grafikus vezérlőket, már amelyikbe. Szerintem vegyél egy Intel procit, vagy esetleg egy régbbi AMD-t, de ha kicsit is komolyabban érdekel a játék, akkor külön videókártyát javaslok.
2017. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem kapsz olyan Ryzen rendszert amihez nem kell videókártya, nemrég kezdték még csak a mobil apukat promozni. Azonban vannak integrált videókártyás AM4 procik, feltuningolt excavatorok. Pl.: A12 9800


Amúgy én még nem találtam videókimenet nélküli AM4 deszkát, véletlen nem Threadripperhez való X399-t láttál?

2017. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen épp találkoztam az AM4-es apukkal és lényegében ezért is született meg a kérdés.


Itt egy:

[link]


Most egy A8-7600 aput használok és ez elég arra, hogy tudjam, ez nem épp játékra való. Irodai használatra csak javasolni tudom, pláne, hogy én egy éve még 100€-ért vettem, most meg a fele annyi.


Gondoltam veszek egy AM4-es lapot meg egy Ryzent, de nyilván visszalépést tennék, mert videokártyára jelenleg nem telne (inkább később erősebbet).


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. okt. 30. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!