Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék közben a 70-75c VGA...

Játék közben a 70-75c VGA hőmérséklet normális?

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is felmelegszik játék közben néha 80 -ra is (Ha nem állítom a gyári ventillátor beállítást). Simán rendben van.
2017. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális, de jól szellőzik a házad? Nekem 2 ventis rx 560-am van. Ha játék közben leveszem a ház oldalát 68-ról 64 fokra esik vissza
2017. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elől alul és hátul felül van benne egy ventilátor, Hátul meg lyukacsos az egész lemez. Egyébként egy 1070 Armor ról van szó
2017. okt. 30. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó igen, de lehet jobb lenne egy pozitív nyomást kialakítani, annak ellenére, hogy a pozitív nyomás során nem a hűtés kap fő prioritást, hanem a kevesebb por. Több levegő megy be, mint ki. Negatív nyomás során meg több levegő megy ki, mint be. Itt meg jobb a hűtés, de több a por. Mindegyiknek van előnye hátránya, de sokan a pozitívat preferálják. Pl. 2-3 venti ami nyomja be a levegőt, 1-2 meg ami kifele. Ez a pozitív. 2-3 venti, ami kifele nyomja, 1-2 meg ami befele. Ez a negatív. Aztán van a "semleges", pl. 2 be, 2 ki.


Bővebben angolul:

[link]


[link]


Nekem jelenleg most negatív nyomás van erőteljesen, 2 venti ki, 0 be. :D Friss a konfig, nem vettem még új ventiket még. Így van nekem is 70-75°C 1060 6GB kártyával.

2017. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyomás ide, nyomás oda, az a hőmérséklet ideális.

Amúgy az előző igen érdekes linkeket adott. Érdemes elolvasni.

2017. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!