Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kormányt vegyek a...

Milyen kormányt vegyek a laptopomhoz?

Figyelt kérdés
Van egy HP laptopom, amin olykor játszom a Flat Out 2 játékkal. Szeretnék vásárolni egy kormányt pedálokkal. A kérdésem arra irányulna, hogy kaphatnék-e használható új kormányt 10-15000 Ft környékén, ill. van -e valakinek tapasztalata olyan kormányról amely ezt az árkategóriát képviseli? Köszönöm a tapasztalatokon alapuló válaszokat!

2017. okt. 31. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Használhatónak mindegyik használható, legfeljebb ócska. Az ilyen arcade játékokhoz még elmennek, de a komolyabb szimulátorok fel sem ismerik ezeket az olcsó kormányokat.


Szerintem jobban járnál egy Xbox kontrollerrel. Nem ad olyan vezetési élményt (vagy inkább illúziót), mint egy jó kormány, viszont sokkal többféle játékhoz használható.

2017. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem anno ilyenem volt, középkategóriás kormány. Ha egy ilyet találsz használtan, rosszul nem jársz.


[link]

2017. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Nem játszom én olyan "komolyabb" szimulátorokkal, csak egyszerűvel mint a FlatOut, ilyesmi. Kontrollert vettem de valahogy nem tetszik autóshoz, inkább ha Tomb Raider -ezek néha vagy ilyesmi de köszönöm, hogy időt szakítottál rám!

#2: Néztem a hozzászólásokat. Win 10 van a gépen és kicsit tartok a hardverkompatibilitástól. Jónak tűnik, utánajárok a tanácsodnak, köszönöm.


Egyszer volt nálam egy kölcsönkormány és olyan jó volt, hogy erős force feedback -je volt de a márkáját nem tudom és utána érdeklődni sem tudtam mert több emberen keresztül került hozzám pár napra csak.

2017. okt. 31. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!