Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptopról? Esetleg ajánlotok mást?

Figyelt kérdés

Hello!

Laptopot keresek sulihoz. Gazdasági infót tanulok. Office-hoz kéne és lightos Java programozáshoz. A kis méret, hordozhatóság, súly nagyon fontos lenne, minden nap hordanám.

Ha számítógépekről van szó elég finnyás vagyok, 8 GB RAM-ot szerettem volna, elég nagy multitasker vagyok (sok fület hagyok megnyitva, Spotify, Skype, stb mindig megy, etc etc etc), SSD must have nekem (de abból akár egy 128 gigás is elég), és nagyon szerettem volna egy matt IPS 1080p kijelzőt... és mindezt egy vékony gépben, és nem csillagászati áron.

Erre a gépre szűkült le a kör: Lenovo IdeaPad 710S. A szürke szín nem jön be annyira, de azt leszámítva tökéletes. Van valakinek tapasztalata ezzel a géppel? Mi a véleményetek egy gyors google után? Esetleg van hasonló árban jobb gép hasonló tulajdonságokkal?

Igen, rákerestem a neten, néztem/olvastam teszteket (valami Dave2D nevű srác csinált egy egész jót), de gondoltam hátha tudtok valami okosat, gondoltam beszélhetünk egy kicsit a gépről. Mit gondoltok? :D

Előre is köszi a segítséget!

Ádám



2017. nov. 3. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

DVD író ki, beépítő kerettel átrakni oda a HDD-t, venni bele SSD-t (+35e-ből megvan mind a kettő) olcsóbban jobb gépet kaptál.

Súlyra se mondanám sokkal nehezebbnek, max fél kiló az eltérés.

2017. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Lenovo termékekre nincs garancia!

A szerviz minden esetben javítás nélkül küldi vissza a készüléket. Felejts el mindent amit a TMX javít!

2017. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!