Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri low profile vga-t venni?

Megéri low profile vga-t venni?

Figyelt kérdés
GT 1030at akarok venni és a low profile majdnem 5.000-el olcsóbb. Jobban megéri azt venni ha gamingre használnám vagy jobban járok ha ráfizetek még?

2017. nov. 3. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gamingre? Biztosan nem elég a 1030. Legalább 1050Ti vagy RX 4-5 kártyák.
2017. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés :) a kártya már biztos nem mindenkinek van +20.000 hogy növelje az e-péniszét. Kompromisszumokkal ez is visz mindent
2017. nov. 4. 07:54
 3/19 anonim ***** válasza:
12%

Már bocs kérdező de gyöxinek nem kellene lenned. Az rendben van, hogy nem mindenki engedhet meg magának drágább kártyát. Én viszont melózom, és úgy vettem kártyát, hogy egy jó darabig elég legyen. És nem e pénisz növelés miatt. Ilyen gyökér szöveget egyre gyakrabban olvasni.

Amúgy meg egy 1030 jó nagy kompromisszumokkal el megy. Szódával.

2017. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6%
e pénisz... menj a jó sunyidba oda! :) (kérdezőnek szól)
2017. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
Ez tényleg gyökér. Meg sem köszöni, semmi reagálás. De beszólni azt tud.
2017. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Már bocsánat kedves kérdező, de te, hangsúlyozom, TE azt kérdezted elég volna-e ez a kártya ha gamingre használnád. Akkor már miért nem ez lett volna a kérdés?!? Egyébként rövid, ám annál lényegre törőbb választ adtam miszerint nem, nem volna elég, kategóriát is mondtam hol nézelődj, mi a minimum erre a célra. Hogy is jön ide az E-pénisz növelés? Minek is ez a támadó stílus? Nem fogok sértegetni, nem leszek offenzív sem, de elég (már bocs a szóért) szarul köszönöd meg a segítségnyújtást. De figyelj, ha nem hiszed amit állítottam nézz utána hogy remekel az a 1030-as kártya játékoknál. Max 2013-as játékot fogsz látni, hogy azokon próbálgatják mert el sem indul a mai játékok zöme ha ez a kártya van a gépedben... Amúgy visszatérve erre az e-pénisz dologra, a gépem: MSI B150M Bazooka Plus alaplap, Intel Pentium G4400 (skylake 6th gen) processzor, Kingston HyperX Fury 8GB DDR4 CL14 RAM, Sapphire Radeon R7 250 1GB 128bit, Kingston SSDNow UV400 120GB SSD, 160GB Samsung HDD (nem tudok pontos típust), Zalman Z9 Neo ATX számítógépház, Sharkoon SharkZone M20 egér, a többi az noname cucc mondhatni, valami gagyi műanyag hangszóró, 1280x1024 natív felbontással megáldott monitor (kocka alakú) és ennyi. Javíts ki, ha tévedek, de nem hinném, hogy az a vérpistike gépem lenne a fúll ERGÉBÉ világítással, szóval nem, nem azért írtam azt amit írtam mert én itt az e-péniszemet mutogatnám...
2017. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Apróbb megjegyzés. Ebben a "szakmában" bőven akad olyan is aki csak tényleg menőzne, de az értelmesebb réteg pedig megveszi a legolcsóbbat, a legjobb ár/érték aránnyal rendelkezőt és nem érdekli különösebben a kinézet. Ha tényleg csak gamingre kellene nézned akkor meg kb a szükséges keret ötödét adtad meg ugyanis ez a kártya 20 000Ft körül van, de neked legalább 100 000Ft-ot kéne csak a kártyára áldoznod, és akkor sem biztos, hogy elég lenne. Én ha eljutok odáig tuti legalább 150 000Ft-ot fogok rá költeni mivel annál lejjebb a kompromisszummentes játék elég necces. Egy ideig olyan május körül voltak RX kártyák, pontosabban RX4-es kártyák 80-100 000Ft-ért amikre akkor kellett volna költenem és most már nem is kéne rá. De azóta azok is drágultak a bányászőrület miatt.
2017. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudja a low profile is, kivéve ha passzìv és a hàzad nem szellôzik jól.
2017. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez a kérdező is csak böfög. Elolvassa a hozzászólásokat és lelép. Ennyi. Én már régen nem lepődök meg az ilyeneken.
2017. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

" TE azt kérdezted elég volna-e ez a kártya ha gamingre használnád. "


Akkor olvasd el újra kérdést. Azt kérdezte, hogy megéri-e a low profile változat a kártyából 5 ezerrel kevesebbért, vagy sem. Sehol nem kérdezte, hogy ez a model amúgy elég-e. Amúgy én nem vennék gamingre low profile kártyát.

2017. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!