Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 100 ezer forintból milyen...

100 ezer forintból milyen alaplap, memória, CPU hármas?

Figyelt kérdés
Gépépítésben vagyok,van most 100 ezrem erre a 3 dologra.A videókarim egy Gigabyte Geforce Gtx 650 1 gb,amit majd később szeretnék lecserélni.A tápegység,ház,egyebek megvannak,már csak ezek kellenek,de ez a lényeg.Egy régi 4 magos procit cserélek,775-ös alaplappal,szóval mindenképpen nagy lesz a vátozás!Már alig várom!Az alaplap ha lehet Asus legyen,a CPU mindenképpen Intel.Nem vagyok AMD-s.Bocsi,ha most valakit megbántottam.Előre is köszi!

2017. nov. 7. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos annyira nagy változást ne várj!..

Nem lesz annyira érezhető a különbség!

Vegyél egy SSD ha még nincs, na az lesz a nagy változás!

2017. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ játszani,vagy dolgozni kell a gép,vagy,csak lecserélni újabbra,azt tudsz netezni,azt ennyi
2017. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ssd az van!Ne várjak nagy változást?Rengeteg játék fog simán futni,olyanok is amik eddig el se indultak!Nekem ez a lényeg.
2017. nov. 7. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
egy négy magos proci,amiben van 6mb cache,meg 8GB ram az bőven elég játékra,csak komolyabb videókártya kell. a 100-at inkább videókártyára meg tápegységre költeném
2017. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 gb ddr3 ram van a gépembe,de nem akarok már ddr3-ra költeni.Viszont,ha ddr4,akkor új lap is kell.
2017. nov. 7. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!